Problem z otwarciem pliku instalacyjnego.

Problemy związane z instalacją, uruchamianiem i podstawową konfiguracją w specyficznych środowiskach
Basik
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 30, 2014 10:51 pm

Problem z otwarciem pliku instalacyjnego.

Post autor: Basik »

Dzień dobry.
Pobrałam plik instalacyjny:LibreOffice Windows, wersja 4.2.3, Polski. Nie mogę go jednak otworzyć. Komunikat jaki się pojawia to właściwie pytanie: Czy chcesz otworzyć plik, czy zapisać go? Jak klikam "otworzyć" to nie otwiera się tylko ponawia pytanie.
O co chodzi? Co mam zrobić?
Pr??buj?? zainstalowa?? LibreOffice Windows, wersja 4.2.3, Polski.
Awatar użytkownika
quest-88
Posty: 1105
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 8:12 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Problem z otwarciem pliku instalacyjnego.

Post autor: quest-88 »

Sprawdzałeś czy tak samo dzieje się z innymi instalatorami? Wygląda mi to na błąd Windows.
Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
Jan_J
Posty: 4557
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z otwarciem pliku instalacyjnego.

Post autor: Jan_J »

Aż dziwne, że The Document Foundation nie przedstawia w witrynie downoload sum kontrolnych plików, np. md5. Widocznie uważa, że to za trudne dla ludzi. Ale przecież dałoby się bardzo łatwo i w praktyce bez wątpliwości ustalić, czy problem dotyczy nieudanego pobrania, czy konfiguracji systemu.
JJ
LO (7.6) ∙ AOO (4.1) ∙ Python (3.11|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
Basik
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 30, 2014 10:51 pm

Re: Problem z otwarciem pliku instalacyjnego.

Post autor: Basik »

Mialam klopoty z Windowsem, ale jest zainstalowany od nowa. I jedyne co instalowalam to Adobe i program do rozliczania pitow. Sprobuje pobrac pliki instalacyjne raz jeszcze i sie odezwe.
Pr??buj?? zainstalowa?? LibreOffice Windows, wersja 4.2.3, Polski.
ODPOWIEDZ