Libra na win 7 wywala się podczas instalacji

Problemy związane z instalacją, uruchamianiem i podstawową konfiguracją w specyficznych środowiskach

Libra na win 7 wywala się podczas instalacji

Postprzez robalik » N lis 25, 2012 1:39 pm

Pobrałem najnowszy pakiet LibO_3.6.3_Win_x86_install_multi.msi no i AMBEROZA wywala podczas instalcaji, jakieś durne komunikaty związane z lokalizacją pliku. Totalna temporoza. No ponoć darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda. No ale tu trudno zajrzeć.
OpenOffice 3.1 na Windows Vista
robalik

Re: Libra na win 7 wywala się podczas instalacji

Postprzez quest-88 » N lis 25, 2012 5:39 pm

Informacje, które nam tutaj przedstawiłeś są tak nieszczegółowe, że nie wiadomo o co w ogóle chodzi. Nie podałeś żadnych komunikatów, więc na co liczysz? Może zacznij od sprawdzenia sum kontrolnych pliku albo pobierz go raz jeszcze.

>AMBEROZA (...) temporoza

Nie rozumiem. Czy to regionalizmy? :-)
Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
quest-88

Postprzez Jan_J » N lis 25, 2012 7:52 pm

durne komunikaty związane z lokalizacją pliku
gdybyś je zacytował, może by ktoś był w stanie pomóc...
JJ
LO 6.2 ∙ AOO 4.1.7 ∙ Python (3.8|2.7) ∙ Unicode 12 ∙ LATEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Fedora|CentOS|SUSE)
Jan_J

Postprzez loofice » Pt kwi 04, 2014 2:18 pm

ja jestem w stanie pomóc..... co prawda nie mam Win7 a Fedorę 20, ale problem identyczny co powyżej i u mnie pomogło wyczyszczenie folderu /tmp (w Windowsie - Temporary Internet Files lub podobne).
OpenOffice 2.4 pod Ubuntu 9.04
loofice

Powrót do Instalacja i konfiguracja