Problem z ciągłym auto odzyskiwaniem.

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!
myslas
Posty: 4
Rejestracja: sob paź 12, 2013 8:33 am

Problem z ciągłym auto odzyskiwaniem.

Post autor: myslas »

Mam taki problem, że po jakimś czasie użytkowania OpenOffice przy otwieraniu dokumentów za każdym razem wyskakuje mi komunikat o auto odzyskiwaniu pliku mimo tego, że wcześniej plik został normalnie zapisany i normalnie edytowany nie było z nim żadnych problemów. Jedyne co wcześniej pomagało to przeinstalowanie pakietu OpenOffice ale chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość naprawy tego problemu bez przeinstalowywania, czy są może gdzieś jakieś pliki tymczasowe, konfiguracyjne, które tym sterują i czy po ich usunięciu problem nie będzie się powtarzał.

Dodam, że rezygnacja z auto odzyskiwania oraz usunięcie temp i plików konfiguracyjnych też.
OpenOffice 3.1 na Windows XP
Jan_J
Posty: 4560
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z ciągłym auto odzyskiwaniem.

Post autor: Jan_J »

myslas pisze:Mam taki problem, że po jakimś czasie użytkowania OpenOffice przy otwieraniu dokumentów za każdym razem wyskakuje mi komunikat o auto odzyskiwaniu pliku mimo tego, że wcześniej plik został normalnie zapisany i normalnie edytowany nie było z nim żadnych problemów. Jedyne co wcześniej pomagało to przeinstalowanie pakietu OpenOffice
Trudno mi to sobie wyobrazić. Reinstalacja nie modyfikuje ustawień użytkownika, a to właśnie w nich zapisywany jest znacznik odzyskiwania.
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
ODPOWIEDZ