Zapisany dokument zawiera ####

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!
Marek1991
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 19, 2013 10:23 pm

Zapisany dokument zawiera ####

Post autor: Marek1991 »

Pomocy Błagam ;( <Płacze naprawdę> Zniknęła mi prezentacja na zaliczenie fakultetu na studiach 47 slajdów ;(
Wiec tak prezentacja była robiona w programie OpenOffice.org Impress wersja 3.3 i wszystko ładnie było zapisane 47 slajdów zamknąłem komputer prezentacje zapisałem i otwieram folder(po ponownym włączeniu komputera) gdzie jest prezentacja a tu zamiast jej to 47 stron tekstu w programie do tekstu Open Office się otwiera o treści "############" Próbowałem otwierać za pomocą programu do prezentacji i nie idzie ;( Proszę bardzo o pomoc tyle pracy tyle wszystkiego ... a kopi zapasowej nie mam <debli ze mnie że nie zrobiłem wiem ...>
Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc
http://hostuje.net/file.php?id=97e6532d ... eeaf886306 Tutaj jest link do tego uszkodzonego pliku .
Ostatnio zmieniony sob kwie 20, 2013 4:36 pm przez Jan_J, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Zmiana tytułu postu -- patrz http://forum.openoffice.org/pl/forum/viewtopic.php?f=17&t=60&p=506#regula03
OpenOffice.org 3.3
Jan_J
Posty: 4560
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomocy :(

Post autor: Jan_J »

Ten plik nie jest archiwum ZIP, więc tym bardziej nie zawiera prezentacji ODP. Oglądam go na gołym Windows 7, nie mam specjalistycznego oprogramowania do szczegółowych testów, ale sądzę, że składa się tylko ze znaków numer 0. Nic z niego nie będzie.
To się zdarza, kiedy następuje problem z zapisem na nośniku, albo kiedy nośnik zostanie wyjęty bez odmontowania lub przez zrzuceniem zawartości z pamięci.
Najlepiej (w ogóle, nie tylko w OpenOffice) traktować wymienne nośniki jako miejsca do przenoszenia kopii archiwalnych, a pracować na dyskach stałych.
Co się teraz da zrobić? Ściągnij program photorec i spróbuj odzyskać z pendrive'a poprzednią kopię prezentacji. Trzymam kciuki.
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
ODPOWIEDZ