Open Office

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!
Katarzyna G.
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 17, 2023 2:12 pm

Open Office

Post autor: Katarzyna G. »

Open Write zawiesza się przy regulacji wysokości wierszy w tabeli. Co mogę zrobić by program działał płynnie?
Open Office 4.1.14, Windows 10
Awatar użytkownika
Jermor
Posty: 2259
Rejestracja: sob paź 12, 2013 11:09 am
Kontakt:

Re: Open Office

Post autor: Jermor »

Co rozumiesz przez pojęcie "zawiesza się".
Normalnie oznacza to, że program przestaje działać. Wizualnie widoczne jest kręcące się kółko stanu postępu, w pasku tytułowym okna programu pojawia się informacja, że program oczekuje, i zakończyć go można przyciskiem zamykania a niekiedy dopiero usunięciem procesu przy pomocy menadżera zadań.
Ty napisałaś, że chcesz, aby program działał płynnie, co sugeruje, że jednak coś się dzieje.
To "coś" pojawiło się po zainstalowaniu nowej wersji? Wszystko było OK i nagle tak się stało w wersji, na której już pracowałaś? Efekt pojawia się zawsze, czy tylko czasami?
AOO 4.1.15, LO 7.5.9 (x64) na Windows 10 64bit
Ważne!
Jeśli twój problem został rozwiązany, wróć do swojego pierwszego postu, przejdź do edycji i dopisz [SOLVED] w temacie.
Inni, którzy mają podobny problem, będą wiedzieli, że istnieje jego rozwiązanie.
tomeh
Posty: 108
Rejestracja: pn mar 06, 2017 9:17 am
Kontakt:

Re: Open Office

Post autor: tomeh »

A zobacz czy ten problem u Ciebie nie wynika z tego co u mnie viewtopic.php?p=26259#p26259 znalazłem tutaj pomoc. Mi tak się zacinały dokumenty przy każdej zmianie - i poradę otrzymałem w temacie jak sobie z tym poradzić z tego linka.

Także Jermor mi to poradził i to pomogło. Cytuję jego pomoc poniżej.

"W LibreOffice umieszczone opcje związane z grafiką: "Narzędzia -> Opcje -> Widok -> Wyjście graficzne". Może w tym tkwi problem. Ale to tylko sugestia, że tu może być rozwiązanie problemu."
Libre office. Treści technologiczne ToTemat.pl z filmami.
ODPOWIEDZ