Nie zapisuje dzwieku, nie zapisuje video

Użytkowanie edytora prezentacji
prievan
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 16, 2019 11:15 am

Nie zapisuje dzwieku, nie zapisuje video

Post autor: prievan »

Witam. Mialem problem z wstawieniem pliku video mp4 do prezentacji OpenOffice Impress. Udalo sie tak, ze zmienilem format z mp4 na WMV. Wstawilem tez rozne dzwieki. Wszystko dzialalo, zapisalem, wylaczylem prezentacje. Po popnownym wlaczeniu NIE MA ANI DZWIEKOW ORYGINALNYCH DODANYCZ Z PROGRAMU OOI, ANI MOICH ZEWNETRZNYCH, NIE ODTWARZE SIE ROWNIEZ VIDEO!
Prosze pomoc.
LibreOffice 6.2, Win 10
Awatar użytkownika
Astur
Posty: 653
Rejestracja: wt lip 13, 2010 9:11 am

Re: Nie zapisuje dzwieku, nie zapisuje video

Post autor: Astur »

Te ponowne włączenie było w tym samym miejscu?
Ubuntu 20.04 — OpenOffice 4.1.10
Zanim zastosujesz się do jakiejś rady, zrób kopię zapasową dokumentu, którego ona ma dotyczyć.
Wskazówka: w dokumentach używam czasem niestandardowych, bezpłatnych czcionek Gentium i Lato
prievan
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 16, 2019 11:15 am

Re: Nie zapisuje dzwieku, nie zapisuje video

Post autor: prievan »

Oczywiscie. To samo miejsce, pliki zrodlowe wszystkie w jednym foldere.
LibreOffice 6.2, Win 10
Awatar użytkownika
Astur
Posty: 653
Rejestracja: wt lip 13, 2010 9:11 am

Re: Nie zapisuje dzwieku, nie zapisuje video

Post autor: Astur »

prievan pisze:Oczywiscie. To samo miejsce, pliki zrodlowe wszystkie w jednym foldere.
Pobrałem plik [1], wstawiłem go do prezentacji (jako łącze) i chętnie bym go udostępnił, abyś miał możliwość sprawdzenia, czy u Ciebie zadziała, problem jednak w tym, że „Rozszerzenie odp jest zablokowane” :evil:

Więc załączam 7z [2] ;-)
Wino z USB.7z
Plik z łączem (w archiwum)
(9.85 KiB) Pobrany 206 razy
Całość została zrealizowana w LO 6.0, która to wersja jest stabilna, w przeciwieństwie do posiadanej przez Ciebie 6.2, adresowanej do technology enthusiast, early adopter or power user [3]
__________
  1. Kliknij obrazek, aby zobaczyć filmik (USB Wine, telechargez vos vins en direct des domaines !.mp4),
    Obrazek który załączyłem do pliku.
    Jest za duży, żeby go wstawić na forum.
    .
  2. Program do obsługi archiwów 7z można ściągnąć ze strony 7-zip.org albo ze sklepu Microsoft
  3. ≈ entuzjasta technologii, tester lub zaawansowany użytkownik ;-)
Ubuntu 20.04 — OpenOffice 4.1.10
Zanim zastosujesz się do jakiejś rady, zrób kopię zapasową dokumentu, którego ona ma dotyczyć.
Wskazówka: w dokumentach używam czasem niestandardowych, bezpłatnych czcionek Gentium i Lato
prievan
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 16, 2019 11:15 am

Re: Nie zapisuje dzwieku, nie zapisuje video

Post autor: prievan »

Dziekuje ci. Mam juz rozwiazanie - dziala - ale musialem zapisac video zamiast mp4 w wmv, nastepnie zapisac prezentacie zamiast ppt w odp i odisntalowalem wszystkie LO i zastapilem OO 4.1.6.

Chyba 2 lata sie meczylem na rozne sposoby, teraz dziala, zobaczymy dokiedy...:-(
LibreOffice 6.2, Win 10
ODPOWIEDZ