Problem z zapisem OpenOffice 4.1.5

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!
zygamar
Posty: 6
Rejestracja: czw sty 25, 2018 2:31 am

Problem z zapisem OpenOffice 4.1.5

Post autor: zygamar »

Witam od pewnego czasu borykam się z problemem takim ze wystąpił błąd taki że w Dokumentach tekstowych napisałem tekst i chcąc go zapisać to się wyłacza a w arkuszach kalkulacyjnych występuje taki problem że chcąc eksportować dokument do "PDF" niestety to samo sie dzieje wyłącza sie , ponownie uruchamiając wyskakuje rubryczka odzyskiwanie dokumentu odzyska go ale zapisać czy w tej drugiej opcji eksportować do pdf to samo sie dzieje. Proszę może ktoś tak ma i dał rady sobie .
Ostatnio zmieniony pt sty 26, 2018 1:47 am przez zygamar, łącznie zmieniany 1 raz.
OpenOffice 4.1.5 na Windows 10
Awatar użytkownika
Astur
Posty: 653
Rejestracja: wt lip 13, 2010 9:11 am

Re: Problem z zapisem OpenOffice 4.1.5

Post autor: Astur »

Nic nie rozumiem. Możesz to napisać jeszcze raz, z zachowaniem reguł gramatycznych języka polskiego?
Ubuntu 20.04 — OpenOffice 4.1.10
Zanim zastosujesz się do jakiejś rady, zrób kopię zapasową dokumentu, którego ona ma dotyczyć.
Wskazówka: w dokumentach używam czasem niestandardowych, bezpłatnych czcionek Gentium i Lato
zygamar
Posty: 6
Rejestracja: czw sty 25, 2018 2:31 am

Re: Problem z zapisem OpenOffice 4.1.5

Post autor: zygamar »

Umicie tylko zwracac uwage na to co nie dotyczy problemu a że Open Office ma problemy po aktualizacji i nikt nie chce pomagać to na prawde chyba schodzi to na psy.
OpenOffice 4.1.5 na Windows 10
Jan_J
Posty: 4558
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z zapisem OpenOffice 4.1.5

Post autor: Jan_J »

Nie ma żadnego "wy". "Wy" to też "my", zwykli użytkownicy, którym chce się dzielić doświadczeniami z innymi. Jedni hodują rybki, inni zbierają znaczki, inni jeżdżą na hulajnogach. My tu staramy się pomóc ogarnąć pracę w OpenOffice. Każdy może dołączyć, nikt na tym nie zarabia, więc nikt nie jest do niczego zobowiązany.

OpenOffice w ogóle ma problemy. Linuksy dawno zastąpiły go LibreOffice'em.

W tych czasach zresztą wiele inicjatyw społecznych ma problemy. Wokół Linuksa też jes mniejszy szum i mniejszy entuzjazm niż kiedyś.

Ale to inny, szerszy temat.
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
zygamar
Posty: 6
Rejestracja: czw sty 25, 2018 2:31 am

Re: Problem z zapisem OpenOffice 4.1.5

Post autor: zygamar »

No ok Libre też próbowałem ale to samo i sie wiesza totalnie nie wiem czemu i działało mi wszystko na Open normalnie ale nagle , teraz nie jestem pewny czy jak windows sie zaktualizował czy jak Open bo na codzień nie jest używany w pełni właśnie niektóre funkcje co jakiś czas i dlatego zauważyłem późno to co sie dzieje.
OpenOffice 4.1.5 na Windows 10
Awatar użytkownika
heillos
Posty: 164
Rejestracja: wt cze 02, 2009 8:19 am

Re: Problem z zapisem OpenOffice 4.1.5

Post autor: heillos »

Ja widzisz synek, sam godosz co umimy ino zwracać uwaga na takie, kere nie dotyczy problemu i bez to, nie umimy zrozumieć tego, coś sam naszkryfloł. To jak se będziesz dalij to szkryfloł, to dalij nie zrozumimy.

Jo sie zgadzom, że matura z polskiego to je bzdura, ale egzamin gimnozjalny by trza zdać, coby jednak cie w internetach rozumieli.
zygamar
Posty: 6
Rejestracja: czw sty 25, 2018 2:31 am

Re: Problem z zapisem OpenOffice 4.1.5

Post autor: zygamar »

Pisza prosto jak łopata sie robioło to więc jeszcze roz powtórza w OpenOffice przestało działać możliwość eksportowania do PDF jest to w menu "Arkusz Kalkulacyjny" i nie wszystkie teksty jak chce zapisać to mi nagle zamyka sie " Dokumenty Tekstowe" OpenOffice gdy ponownie otwieram pojawia sie odzyskiwania dokumentu tego co chciałem zapisać lub eksportować do PDF-u , odzyska go i gdy chce ponownie wykonać takie same czynności tzn zapisać lub eksportować to samo sie dzieje nieustannie nie ma jak zrobić zrzutów bo po prostu sie zamknie OpenOffice i już .Zastanawia mnie to czy nie jest to związane że ostatnio Windows 10 sie aktualizował dojść poważnie i czy czasem to nie jest przyczyna chyba właśnie od tego czasu to sie zaczęło dziać a tak dobrze działało i zdechło chmmmm czy ktoś ma taka przypadłość i znalazł rozwiązanie?
OpenOffice 4.1.5 na Windows 10
zygamar
Posty: 6
Rejestracja: czw sty 25, 2018 2:31 am

Re: Problem z zapisem OpenOffice 4.1.5

Post autor: zygamar »

I widze że nikt nie ma takiego głupiego problemu też znowu się pogłębił problem mam gotowe arkusze kalkulacyjne które używam dojść długo i szło edytować zapisać jako itp a terz nagle nie działa zapis jako wyłącza się openoffice czyżby jakaś zmora ???
Masakra albo windows 10 na niego tak działa ??
edit: wygląda na to ze to windows 10 64 bo wyciagłem starego lapka z windows xp i tam mam takiego samego OpenOffica i działa normalnie ale jeszcze po testuje.
OpenOffice 4.1.5 na Windows 10
Awatar użytkownika
heillos
Posty: 164
Rejestracja: wt cze 02, 2009 8:19 am

Re: Problem z zapisem OpenOffice 4.1.5

Post autor: heillos »

Żeś się uparł synek, coby tak szkryflać, coby kery bez przypadek cię nie zrozumioł.

Szacun na dzielni
zygamar
Posty: 6
Rejestracja: czw sty 25, 2018 2:31 am

Re: Problem z zapisem OpenOffice 4.1.5

Post autor: zygamar »

Tak szkryflom bo to je ciekawe co sie dzieje okazuje sie że na windows XP działo normalnie a na windows 10 , 64 zaczyno corozki gożyj nawet stwożone na tym openoffisu pliki nie idzie zapisać po edycji bo program się zamyko po prostu i nie zapisuje go .

A na rok 500 wydować co roku na orginalnego Offica mie niy stać . :(
OpenOffice 4.1.5 na Windows 10
ODPOWIEDZ