Jak przesunąć wyżej fragment tekstu? [SOLVED]

Użytkowanie edytora dokumentów
XZA
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 10, 2020 2:20 pm

Jak przesunąć wyżej fragment tekstu? [SOLVED]

Post autor: XZA »

Tak aby był przy samej krawędzi. Chodzi o to, że na niektórych stronach zaczyna się przy krawędzi a na innych jest symbol znaczników formatowania i dopiero pod nim tekst.
Ostatnio zmieniony sob lis 14, 2020 3:54 pm przez XZA, łącznie zmieniany 1 raz.
LibreOffice 7.0.3 na Windows 10
Awatar użytkownika
Jermor
Posty: 2257
Rejestracja: sob paź 12, 2013 11:09 am
Kontakt:

Re: Jak przesunąć wyżej fragment tekstu?

Post autor: Jermor »

Najprostszą odpowiedzią jest: usunąć niepotrzebne znaczniki formatowania (chodzi zapewne o znaki końca akapitu ewentualnie znaki przełamania wiersza).
AOO 4.1.15, LO 7.5.9 (x64) na Windows 10 64bit
Ważne!
Jeśli twój problem został rozwiązany, wróć do swojego pierwszego postu, przejdź do edycji i dopisz [SOLVED] w temacie.
Inni, którzy mają podobny problem, będą wiedzieli, że istnieje jego rozwiązanie.
XZA
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 10, 2020 2:20 pm

Re: Jak przesunąć wyżej fragment tekstu?

Post autor: XZA »

Jermor pisze:Najprostszą odpowiedzią jest: usunąć niepotrzebne znaczniki formatowania (chodzi zapewne o znaki końca akapitu ewentualnie znaki przełamania wiersza).
Nie da się, próbowałam. Chyba że jest jakiś sposób, ale ja słabo znam ten program...
LibreOffice 7.0.3 na Windows 10
Awatar użytkownika
Jermor
Posty: 2257
Rejestracja: sob paź 12, 2013 11:09 am
Kontakt:

Re: Jak przesunąć wyżej fragment tekstu?

Post autor: Jermor »

Jeśli to nie jest tajne (albo powtarzalne w innym dokumencie), to może załącz kawałek takiego neutralnego dokumentu albo dodaj zrzut ekranu aby zobaczyć o co właściwie pytasz. Bo tak naprawdę, to nie wiem do końca na czym polega twój problem.
AOO 4.1.15, LO 7.5.9 (x64) na Windows 10 64bit
Ważne!
Jeśli twój problem został rozwiązany, wróć do swojego pierwszego postu, przejdź do edycji i dopisz [SOLVED] w temacie.
Inni, którzy mają podobny problem, będą wiedzieli, że istnieje jego rozwiązanie.
ODPOWIEDZ