Numeracja stron, problem

Użytkowanie edytora dokumentów
Skynest
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 21, 2019 4:14 pm

Numeracja stron, problem

Post autor: Skynest »

Cześć,

Zgłaszam się z problemem w libreoffice z którym poradzić sobie nie mogę. Chciałem zacząć numerację stron od strony 11, więc próbowałem przez stronę tytułową i tak dalej. Koniec końców jakoś dziwne podzieliło mi dokument i n ie mam pojęcia jak to usunąć. mam stronę pierwszą, gdzie jak robię numeracje stron to numery są tylko na tej stronie, później numeracja stron zaczyna się od drugiej strony do 7 numerami od 1 do 6, później wstawiam numerację na stronie 8 to ustawia stronę jako numer 7, po czym na 9 stronie numerowanie zaczyna się od 1. Dodam, że stopka na stronie 8 i 9 są "prawe stopki domyśle". Czyli dokument jest jakoś podzielony ale kompletnie nie wiem jak to naprawić :knock:

Pozdrawiam
Libreoffice writer 6.1.3.2 win10
Awatar użytkownika
Jermor
Posty: 2256
Rejestracja: sob paź 12, 2013 11:09 am
Kontakt:

Re: Numeracja stron, problem

Post autor: Jermor »

Na temat numerowania przeczytaj posty na forum https://forum.openoffice.org/pl/forum/v ... +od#p20009
Z tego co piszesz wygląda na to, że masz w dokumencie zastosowane różne style do fragmentów tego dokumentu. Więc najpierw przypisz jeden, taki sam styl do wszystkich stron.
AOO 4.1.15, LO 7.5.9 (x64) na Windows 10 64bit
Ważne!
Jeśli twój problem został rozwiązany, wróć do swojego pierwszego postu, przejdź do edycji i dopisz [SOLVED] w temacie.
Inni, którzy mają podobny problem, będą wiedzieli, że istnieje jego rozwiązanie.
ODPOWIEDZ