Problem z otwarciem pliku tekstowego - opcje filtra ASCII

Użytkowanie edytora dokumentów

Problem z otwarciem pliku tekstowego - opcje filtra ASCII

Postprzez sooleyman » Cz lut 21, 2019 10:26 am

Dzień dobry,

jestem tu nowy i serdecznie wszystkich witam i pozdrawiam. Mam problem - duży: wczoraj pracowałem nad statutem organizacji, niby wszystko dobrze zapisałem jako .doc . Na drugi dzień odpaliłem OpenOffice Writer i zażądał ode mnie rejestracji - imię, nazwisko, inicjał. Trochę byłem zdziwiony, bo zrobiłem to samo wczoraj. Próbowałem otworzyć plik, i wyskoczył jakiś błąd - okienko Opcje filtra ASCII. Zostawiłem na domyślnych wartościach typu Europa Środkowa Windows 1250, Times New Roman etc. Po otwarciu mam całe strony znaków ########. Co to jest, czy plik jest do odzyskania? Na czym polega błąd?

Przeszukiwałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi. Z góry dziękuję za pomoc.
Apache OpenOffice 4.1.5 , Windows 10
sooleyman

Re: Problem z otwarciem pliku tekstowego - opcje filtra ASCI

Postprzez Jan_J » Cz lut 21, 2019 5:09 pm

W tym pliku nie ma nic, oprócz pustego miejsca. Można poszukać kopii zapasowych albo śladów na dysku po poprzednich zapisach.

Patrz też search.php?keywords=filtra+ASCII
JJ
LO Still (6.2) ∙ AOO 4.1.7 ∙ Python (3.7|2.7) ∙ Unicode 12 ∙ LATEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Fedora|CentOS|SUSE)
Jan_J

Re: Problem z otwarciem pliku tekstowego - opcje filtra ASCI

Postprzez sooleyman » Pt mar 01, 2019 11:56 am

Uprzejmie dziękuję za pomoc, nauczka dla mnie, by uważnie zapisywać tego rodzaju pliki :-(
Apache OpenOffice 4.1.5 , Windows 10
sooleyman

Powrót do Writer