Powtórzenie wierszu koloumny na wszystkich stronach

Użytkowanie edytora dokumentów
bb2
Posty: 3
Rejestracja: sob sty 13, 2018 1:49 pm

Powtórzenie wierszu koloumny na wszystkich stronach

Post autor: bb2 »

Witam,

Czy istnieje mozliwosc powtorzenia wiersza kolumny na kolejnych stronach dokumentu? Chodzi mi o powtorzenie kolumn 1,2,3 na kolejnych stronach, aktualnie u mnie wyglada to tak, ze na kolejnych stronach dokumentu mam tylko kolejne wiersze bez nazw kolumn tj. 1 2 3. Czy istnieje mozliwosc ich powtorzenia na wszystkich stronach? Czyli żeby zobaczyc co jest umieszczone w danym wierszu musze wracac do strony 1 dokumentu zeby odczytac nazwe danej kolumny. dzieki za pomoc.

pozdrawiam
Załączniki
1.jpg
OPENOFFICE 4.1.5
Awatar użytkownika
Jermor
Posty: 2256
Rejestracja: sob paź 12, 2013 11:09 am
Kontakt:

Re: Powtórzenie wierszu koloumny na wszystkich stronach

Post autor: Jermor »

Oczywiście, że mozna.
Wywołaj właściwości tabeli i w zakładce "Przepływ tekstu" zaznacz opcję "Powtórz nagłówek" w polu poniżej, "Liczba pierwszych wierszy", możesz wskazać ile wierszy tabeli tworzy ten powtarzany nagłówek.
AOO 4.1.15, LO 7.5.9 (x64) na Windows 10 64bit
Ważne!
Jeśli twój problem został rozwiązany, wróć do swojego pierwszego postu, przejdź do edycji i dopisz [SOLVED] w temacie.
Inni, którzy mają podobny problem, będą wiedzieli, że istnieje jego rozwiązanie.
bb2
Posty: 3
Rejestracja: sob sty 13, 2018 1:49 pm

Re: Powtórzenie wierszu koloumny na wszystkich stronach

Post autor: bb2 »

niestety ale nie działa. działa powtórzenie wiersza1, wiersza2 itd. w poziomie, ale nie dziala powtorzenie kolumn nr 1 2 i 3. zaznaczam wszystkie 3 kolumny, prawy przycisk myszy przepływ tekstu, odfajkowuje przepływ tekstu i nic się nie dzieje na kolejnych stronach. nadal nie mam nazw kolumn na kolejnych stronach, tylko na stronie nr 1. podsumowująć działa powtórzenie wierszy, ale nie działa powtórzenie nazw kolumn (kolumna nr 1 2 i 3). czemu się tak dzieje?

pozdrawiam
OPENOFFICE 4.1.5
bb2
Posty: 3
Rejestracja: sob sty 13, 2018 1:49 pm

Re: Powtórzenie wierszu koloumny na wszystkich stronach

Post autor: bb2 »

ok, juz dziala. dzieki za pomoc.

pozdrawiam
OPENOFFICE 4.1.5
ODPOWIEDZ