Komentarze się usuwają

Użytkowanie edytora dokumentów

Komentarze się usuwają

Postprzez XZA » So lis 14, 2020 3:58 pm

Witam, kolejny problem. Dotychczas wszystko było ok, ale dzisiaj przy jednym tekście, do którego muszę dać komentarze - znikają. Zapisuję tekst, otwieram i ich nie ma. Tak samo jak w Wordzie (bo muszę zawsze zapisywać dla Worda). Pomocy...
LibreOffice 7.0.3 na Windows 10
XZA

Re: Komentarze się usuwają

Postprzez Jan_J » So lis 14, 2020 9:22 pm

Pytanie 1.
Co to znaczy „dotychczas wszystko było ok”:
  1. dotychczas Writer spełniał moje oczekiwania, ale nie musiałem wpisywać komentarzy do dokumentów?
  2. do tej pory pomyślnie wpisywałem komentarze poprzednimi wersjami Writera do dokumentów doc/docx? (może warto wrócić do poprzedniej wersji?)
  3. do tej pory tą samą wersją Writera pomyślnie wpisywałem komentarze do podobnych dokumentów, ale do tego jednego jakoś nie wychodzi?
  4. żaden z powyższych? (wskazany precyzyjny opis sytuacji).

Pytanie 2.
Czy komentarze poprawnie zapisują się w dokumencie odt?

Pytanie 3.
Czy próbowałeś eksportu do doc i do docx (to są dwa różne formaty)?

Uwaga 1.
Współczesne Wordy teoretycznie potrafią czytać także dokumenty odt. Ale tylko teoretycznie.

Uwaga 2.
Writer teoretycznie potrafi czytać i zapisywać m.in. dokumenty doc i docx. Ale pełna obsługa formatu dotyczy tylko odt.
JJ
LO (6.2|6.4) ∙ AOO 4.1.7 ∙ Python 3.8 ∙ Unicode 13 ∙ LATEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Fedora|CentOS|SUSE)
Jan_J

Powrót do Writer