Materiały szkoleniowe API/UNO po polsku

Dokumentacja tworzona przez użytkowników dla użytkowników

Materiały szkoleniowe API/UNO po polsku

Postprzez hintmo » Cz lis 27, 2014 11:49 pm

Szczerze mówiąc, przeglądając tę kategorię (poza jednym, tematy kończą się na 2009 roku, większość linków już nie działa) niespecjalnie wierzę, że są materiały dotyczące API/UNO po polsku. Próbuję to zrozumieć, ale nie ma z czego się nauczyć. Przy Excelu są świetne książki Walkenbacha a przy OO nic? Widziałem, na stronie Pitonyaka, że Czesi - naród 10 mln - sobie go już przetłumaczyli. Czy istnieje polska społeczność, która sukcesywnie przybliżałaby zagadnienia OO (mnie oczywiście najbardziej interesują wyżej wspomniane)? Jeśli tak, to gdzie szukać tych materiałów?
Libre Office 4.2.2
hintmo

Re: Materiały szkoleniowe API/UNO po polsku

Postprzez Jan_J » Pt lis 28, 2014 3:30 pm

Była, ale nie ma. Gromadźmy się i podejmujmy wysiłek.
JJ
LO (6.0|6.1) ∙ AOO 4.1.5 ∙ Python (3.7|2.7) ∙ Unicode 11 ∙ LATEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Fedora|CentOS|SUSE)
Jan_J

Re: Materiały szkoleniowe API/UNO po polsku

Postprzez sugarfiz » Śr paź 21, 2015 1:00 pm

ja to forum tak czytam juz od dłuższego czasu zanim sie zarejestrowałam i musze przyznac ze bardzo dużo się stąd dowiedziałam, bardziej praktyczna wiedza tu jest i szybciej przyswoic niz czytajac gruba książke ;)
Ostatnio edytowano Śr paź 21, 2015 4:48 pm przez Jan_J, łącznie edytowano 3 razy
Powód: Dziękujemy, ale podejrzewamy, że chodzi o reklamę. Prosimy o usunięcie linku ze stopki (podpisu).
sugarfiz

Powrót do Podręczniki i przewodniki