OpenOffice przestało uruchamiać się

Instalacja, konfiguracja i uruchamianie w systemach Windows
januzi
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 07, 2011 10:00 pm

OpenOffice przestało uruchamiać się

Post autor: januzi »

Dzień dobry.

Dzisiaj OpenOffice przestało działać. Odinstalowanie i zainstalowanie najnowszej wersji nic nie dało. Przy tworzeniu konta użytkownika OpenOffice zamyka się na samym końcu, po naciśnięciu guzika "zakończ". Tworzą się pliki w katalogu user, ale przy ponownym uruchomieniu okno tworzenia konta pokazuje się na nowo.

Ostatnio aktualizowałem Firefoxa, IE oraz zainstalowałem MSVC 2010 redist.

Crashrep.exe wykłada się na uwinapi.dll, ale antywirus nie znalazł żadnego błędu. Po skopiowaniu uwinapi.dll, stlport_vc7145.dll oraz sal3.dll do głównego katalogu przestaje się pokazywać komunikat o braku plików, ale w raportach windowsa pojawia się informacja o błędzie w sal3.dll.

Czy jest jakiś sposób na uruchomienie OpenOffice tak, żeby uzyskać czytelny debug.log ? Albo co jeszcze mógłbym spróbować zrobić ?
OpenOffice 3.3 Vista
Awatar użytkownika
quest-88
Posty: 1105
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 8:12 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: OpenOffice przestało uruchamiać się

Post autor: quest-88 »

Spróbuj zainstalować OO.o na nowym profilu w Windows.
Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
januzi
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 07, 2011 10:00 pm

Re: OpenOffice przestało uruchamiać się

Post autor: januzi »

Częściowo podziałało. Udało mi się odpalić Calc i Writer. Calc wyłączył się bez problemu, writer zawisnął przytrzymując obydwa procesy soffice.
Mogę pracować przełączając się pomiędzy użytkownikami i zapisywać wyniki w katalogu "publiczny", ale wygodniej by było mieć OO na roboczym użytkowniku.
Co dalej ?
OpenOffice 3.3 Vista
Awatar użytkownika
quest-88
Posty: 1105
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 8:12 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: OpenOffice przestało uruchamiać się

Post autor: quest-88 »

Zrób porządek z systemem, bo to ewidentnie w nim leży wina.
Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
ODPOWIEDZ