Could not create Java implementation loader

Instalacja, konfiguracja i uruchamianie w systemach Windows
Awatar użytkownika
Astur
Posty: 653
Rejestracja: wt lip 13, 2010 9:11 am

Could not create Java implementation loader

Post autor: Astur »

Problem jest ogólnie taki:
  1. Świeżo zainstalowany Windows
  2. Świeżo zainstalowana Java
  3. Świeżo zainstalowane OpenOffice, które rozpoznaje środowisko Java, jak to widać na załączonym obrazku:
Obrazek

Lecz, gdy tylko usiłuję dodać jakieś rozszerzenie, które do działania wymaga owego środowiska (np. LanguageTool), otrzymuję taki oto komunikat:

Obrazek

:crazy: Od razu napomykam, że wszelkie standardowe rady już przerobiłem. Rady z tego wątku takoż.
Ubuntu 20.04 — OpenOffice 4.1.10
Zanim zastosujesz się do jakiejś rady, zrób kopię zapasową dokumentu, którego ona ma dotyczyć.
Wskazówka: w dokumentach używam czasem niestandardowych, bezpłatnych czcionek Gentium i Lato
Jan_J
Posty: 4560
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Could not create Java implementation loader

Post autor: Jan_J »

A poprzednia Java?
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
Awatar użytkownika
Astur
Posty: 653
Rejestracja: wt lip 13, 2010 9:11 am

Re: Could not create Java implementation loader

Post autor: Astur »

Hmm, nie sprawdzałem. Od razu była ta...

EDIT
Nawet nie wiem skąd ściągnąć poprzednia wersję
Ubuntu 20.04 — OpenOffice 4.1.10
Zanim zastosujesz się do jakiejś rady, zrób kopię zapasową dokumentu, którego ona ma dotyczyć.
Wskazówka: w dokumentach używam czasem niestandardowych, bezpłatnych czcionek Gentium i Lato
Jan_J
Posty: 4560
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Could not create Java implementation loader

Post autor: Jan_J »

Bez czarów: google java archive versions --> http://www.oracle.com/technetwork/java/ ... 38793.html
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
ODPOWIEDZ