openoffice.org 3.3 w domenie windows w profilach mobilnych

Instalacja, konfiguracja i uruchamianie w systemach Windows
marcikoo
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2009 11:30 am

openoffice.org 3.3 w domenie windows w profilach mobilnych

Post autor: marcikoo »

Witam!
Mam następujący problem: w firmie mamy serwer samba będący PDC, udostępnia on użytkownikom profile mobilne. Działa to już ok od dłuższego czasu. Ostatnio na wszystkich kompach miałem openoffica.org 3.2.1 (na win xp sp3) i od kilku wersji wcześniejszych nigdy nie było problemów. Ponieważ pracowników mamy więcej niż kompów to w pracy korzystają oni z mobilnych profili użytkownika. Wszystko śmigało. I coś mnie podkusiło ;) - zainstalowałem wersję Openoffice.org 3.3 (na szczęście tylko w jednym dziale). Teraz jest tak, że oo działa prawidłowo tylko po usunięciu katalogu konfiguracyjnego oo z profilu użytkownika (na serwerze oczywiście). Działa dobrze - ale tylko na jednym kompie - pierwszym na którym zaloguje się użytkownik. Po zalogowaniu się na drugi komp i otwarciu jakiegokolwiek pliku w oo ten po kilku sekundach (maksymalnie do 1,5min) wywala się, po czym automatycznie chce odtworzyć ten plik - pyta o zgodę na naprawienie pliku. Czy wyrazi się na to zgodę czy nie oo otwiera plik po czym znowu się wywala - i tak w kółko. Dzieje się tak na 3 kompach i kontach paru użytkowników. Nie mam za bardzo pomysłu co z tym zrobić - pozostaje powrót do wersji wcześniejszej - ale to będzie porażka. Ma ktoś może jakiś pomysł jak to rozwiązać?
Pozdarwiam

Edycja 10-05-2011
Zainstalowałem LibreOffice 3.3.2 i wróciło do normy.
ODPOWIEDZ