IE a OpenOffice

Instalacja, konfiguracja i uruchamianie w systemach Windows
pytajnik
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 04, 2011 11:55 am

IE a OpenOffice

Post autor: pytajnik »

Witam, jest jakiś plugin pozwalający na otwieranie plików .doc, .xls, itp w oknie przeglądarki IE ? Z zainstalowanym OO na win7 ?

dzięki za pomoc
OpenOffice 3.3.0, win 7 x86
Awatar użytkownika
quest-88
Posty: 1105
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 8:12 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: IE a OpenOffice

Post autor: quest-88 »

Istnieje samouczek odnośnie Firefoksa, ale nigdy nie stosowałem tego do IE.

http://openofficeorgpl.blogspot.com/200 ... ce-za.html

Wykonaj instrukcję i spróbuj przekopiować plugin (dowiązać) do Internet Explorera.
Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
Awatar użytkownika
Astur
Posty: 653
Rejestracja: wt lip 13, 2010 9:11 am

Re: IE a OpenOffice

Post autor: Astur »

Używanie IE na innych stronach, niż należące do domeny microsoft.com zawsze jawiło mi się jako wyrafinowany sposób popełniania samobójstwa. Luki w IE są odkrywane z taką szybkością, a jego integracja i wykorzystywanie zasobów systemowych są tak obszerne, że nigdy nie można być pewnym, czy całkiem niewinna strona nie została właśnie zarażona złośliwym kodem tylko czekającym na nieszczęśnika, który zechce przeglądać ją za pomocą IE.
Ubuntu 20.04 — OpenOffice 4.1.10
Zanim zastosujesz się do jakiejś rady, zrób kopię zapasową dokumentu, którego ona ma dotyczyć.
Wskazówka: w dokumentach używam czasem niestandardowych, bezpłatnych czcionek Gentium i Lato
Jan_J
Posty: 4560
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: IE a OpenOffice

Post autor: Jan_J »

W związku z pytaniem, ale bez odpowiedzi: http://user.services.openoffice.org/en/ ... =6&t=18284
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
pytajnik
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 04, 2011 11:55 am

Re: IE a OpenOffice

Post autor: pytajnik »

Astur pisze:żywanie IE na innych stronach, niż należące do domeny microsoft.com zawsze jawiło mi się jako wyrafinowany sposób popełniania samobójstwa.
Taa, i wyskoczy mi królik ? FF też ma dużo dziur i jakoś ludzie żyją. Także można sobie darować takie coś...
OpenOffice 3.3.0, win 7 x86
ODPOWIEDZ