Brak możliwości pobrania pliku instalacyjnego

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!
Esc
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 16, 2010 9:28 am

Brak możliwości pobrania pliku instalacyjnego

Post autor: Esc »

Takie mam pytanie wlasnie jak w temacie - od paru dni probuje ale niestety nieskutecznie pobrac wersje instalacyjna aktualnego pakietu pod windows.
Nie dziala takze uaktualnienie z poziomu zainstalowanej juz wersji.

Oczywiscie wiem iz moge pobrac pakiet z wielu stron w necie jednakze jesli problem jest chwilowy wolalbym poczekac a instalowac z oficjalnych zrodel.
OpenOffice 3.1.1 na Windows 7
Jan_J
Posty: 4560
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Brak możliwości pobrania pliku instalacyjnego

Post autor: Jan_J »

Pobieranie działa. Starsze wersje mają nieaktualne adresy, bo zmieniła się polityka rozpowszechniania instalacji, ale z najnowszą (3.2.1) nie powinno być problemów.
http://pl.openoffice.org/product.download.html#

Oprócz tego w licznych węzłach ftp w Polsce utrzymywane są oficjalne mirrory OpenOffice. Np. ftp://sunsite.icm.edu.pl/pub/OpenOffice ... /pl/3.2.1/

Aktualizacja to osobna sprawa i inne przyczyny. Najlepiej odinstaluj poprzednią wersję i zainstaluj nową.
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
Esc
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 16, 2010 9:28 am

Re: Brak możliwości pobrania pliku instalacyjnego

Post autor: Esc »

O teraz faktycznie dziala, jak i mozna pobrac przez strone jak i dziala aktualizacja. Zeby nie bylo iz jestem bardzo niecierpliwy to probowalem pobrac od mniej wiecej 3 dni i z domowego komputera i z komputera w pracy, a dzisiaj dopiero zdecydowalem zarejestrowac sie napisac o tym na forum.

Tak, obojetne co bylo przyczyna to dziekuje ze ktos byl uprzejmy poprawic.
OpenOffice 3.1.1 na Windows 7
ODPOWIEDZ