Błąd LibreOffice 6.3.3.2

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!
HITimpraHIT
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 12, 2020 12:00 am

Błąd LibreOffice 6.3.3.2

Post autor: HITimpraHIT »

Witam,
Mam kłopot, ponieważ usunąłem folder z LibreOffice (wersja w tytule jeżeli ma to jakiekolwiek znaczenie), i nie mogę zainstalować nowego, ponieważ wyskakuje mi "Błąd 1324.Ścieżka Libre Office zawiera niedozwolone znaki. Kiedy chcę odinstalować Libre system pokazuje mi że dalej jest ok. 690mb ale nie znajduje się na żadnym dysku.
Proszę o pomoc i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr lut 12, 2020 11:48 am przez Jan_J, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięcie ikonki [warning]
LibreOffice 6.3.3.2 na Windows 10
Jan_J
Posty: 4557
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Błąd LibreOffice 6.3.3.2

Post autor: Jan_J »

W10 może pozwalać nie-administratorom na instalację prywatną oprogramowania.

Czy to jest instalacja

a. systemowa, dla wszystkich (typowo c:\program files\... albo c:\program files (x64)\...)

b. systemowa, ale w nietypowo nazwanym katalogu

c. prywatna, dla jednego użytkownika (typowo c:\Users\nazwa\AppData\Local\...)

d. czy nazwa katalogu osobistego użytkownika zawiera symbole alfabetu innego niż łaciński (np. Łukasz, Mańka, Księżyc itp.)?


Jeżeli a, to nie rozumiem.
Jeżeli b, to radzę zainstalować w typowo nazwanym katalogu.
Jeżeli c, ale nie d, to nie rozumiem.
Jeżeli c + d, to zalecałbym przeprowadzenie instalacji na prawach admina, dla “wszystkich” użytkowników -- nawet jeżeli komputer jest przeznaczony dla jednej osoby.
JJ
LO (7.6) ∙ AOO (4.1) ∙ Python (3.11|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
HITimpraHIT
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 12, 2020 12:00 am

Re: Błąd LibreOffice 6.3.3.2

Post autor: HITimpraHIT »

Folder był nie na dysku C: tylko na innym, dorzuconym. Katalog nie miał ani nie ma żadnych takich znaków.
Teraz nie mogę zainstalować Libre w ogóle na żadnym dysku i cały czas mam ten błąd.
LibreOffice 6.3.3.2 na Windows 10
ODPOWIEDZ