Libre czy Open - co obecnie jest lepsze?

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!
tomeh
Posty: 108
Rejestracja: pn mar 06, 2017 9:17 am
Kontakt:

Libre czy Open - co obecnie jest lepsze?

Post autor: tomeh »

Witam, w sieci spotkałem tak wiele opinii na temat tych programów że już sam nie wiem jaki jest lepszy. Czy mają one jakieś istotne różnice, czy któryś jest bardziej stabilny lub ma więcej funkcji? Bo od początku mam open office i jest dla mnie dobry choć czasami brak zrozumienia funkcji w calcu ale po za tym jest ok. Korzystam tylko z calc i writera. Czy warto się przesiadać na libre?
Libre office. Treści technologiczne ToTemat.pl z filmami.
Awatar użytkownika
quest-88
Posty: 1105
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 8:12 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Libre czy Open - co obecnie jest lepsze?

Post autor: quest-88 »

Jeśli OpenOffice spełnia Twoje potrzeby to nie musisz nic zmieniać. LibreOffice ma więcej funkcji i bardziej uporządkowane menu.

A najlepiej zainstaluj drugi pakiet i sprawdź jak Ci się z nim pracuje.
Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
tomeh
Posty: 108
Rejestracja: pn mar 06, 2017 9:17 am
Kontakt:

Re: Libre czy Open - co obecnie jest lepsze?

Post autor: tomeh »

Własnie dla mnie calc jest ważny a w open mam duże problemy aby się często połapać w jakimś formatowaniu czy funkcjach.
Libre office. Treści technologiczne ToTemat.pl z filmami.
Awatar użytkownika
heillos
Posty: 164
Rejestracja: wt cze 02, 2009 8:19 am

Re: Libre czy Open - co obecnie jest lepsze?

Post autor: heillos »

A ja migruję z Libre na Open, bo ostatnie zmiany w Impressie to tragedia. Jak można przeskalowywać i deformować slajdy bez pytania usera? Koszmar, połowa moich prezentacji nadaje się do wyrzucenia, gdyby chcieć je odpalać w nowym Impressie z Libre.
ODPOWIEDZ