Oppenofice nie uruchamia się win 10

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!
piopul
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 27, 2016 10:57 pm

Oppenofice nie uruchamia się win 10

Post autor: piopul »

Witam.
Mam taki problem zainstalowałem OpenOffice 4.1.3 na win 10 64-bit i niestety nie uruchamia się to znaczy się otwiera się np dokument doc a nastepnie program zawiesza się i nic nie można zrobić wyświetla się komunikat "program nie odpowiada" i tyle. pomoże ktoś?
Z góry dziękuję
Openoffice 4.1.3 Windows 10 64-bit
Jan_J
Posty: 4560
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oppenofice nie uruchamia się win 10

Post autor: Jan_J »

Nie znam z praktyki Windows 10, więc nie wiem co doradzić odnośnie wymuszenia zgodności oprogramowania 32-bit z ssytemem 64-bitowym. Wiem, że LibreOffice ma instalki binarne pod 64-bitowy Windows, w przeciwieństwie do Apache OpenOffice.
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
Awatar użytkownika
Astur
Posty: 653
Rejestracja: wt lip 13, 2010 9:11 am

Re: Oppenofice nie uruchamia się win 10

Post autor: Astur »

Możliwe, że OO 32-bit ma kłopoty z Java 64-bit. Można sobie przeinstalować Java na 32-bit, ale lepiej jest zrobić to, co radzi Jan_J.
Mniejsze ryzyko popsucia całego systemu, zwłaszcza, że jest to zapewne darmowe upgrade do 10.
Ubuntu 20.04 — OpenOffice 4.1.10
Zanim zastosujesz się do jakiejś rady, zrób kopię zapasową dokumentu, którego ona ma dotyczyć.
Wskazówka: w dokumentach używam czasem niestandardowych, bezpłatnych czcionek Gentium i Lato
tomeh
Posty: 108
Rejestracja: pn mar 06, 2017 9:17 am
Kontakt:

Re: Oppenofice nie uruchamia się win 10

Post autor: tomeh »

U mnie taki sam problem robił komodo że blokował ten program antywirusowy - zawsze warto od tego sprawdzić.
Libre office. Treści technologiczne ToTemat.pl z filmami.
ODPOWIEDZ