Hasło do dokumentu, skąd je wziąć?

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!
hookah19
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 04, 2016 12:16 pm

Hasło do dokumentu, skąd je wziąć?

Post autor: hookah19 »

Witam, od razu na wstępie dodam, że kompletnie nie znam się na programach i srodowisku komputerowym, skrótach itp, wiec prosze tłumaczyć jak "krowie na miedzy" :D
Sciągnęłam dokument ze strony uczelni, dokładnie wniosek o stypendium Rekora, otwieram je w OO 3.4 i próbując włączyc edycję wyskakuje mi okienko żeby wpisać hasło, skąd mam wziąć to hasło? z tego co wiem to uczelnia nie zablokowała dokumentu, bo znajomi otwierają to bez problemu, pomocy!
OpenOffice 3.4 Windows 8
Awatar użytkownika
Astur
Posty: 653
Rejestracja: wt lip 13, 2010 9:11 am

Re: Hasło do dokumentu, skąd je wziąć?

Post autor: Astur »

Możliwość pierwsza: Zapisz pod inną nazwą na swoim Pulpicie lub w katalogu Moje dokumenty i wyedytuj.
Możliwość druga: Skasuj to co ściągnęłaś i ściągnij jeszcze raz.
Możliwość trzecia: Porozum się z administratorem uczelni.
Możliwość czwarta: Skoro twoi znajomi otwierają to bez trudu, poproś, żeby ci przesłali e-mailem.
Możliwość piąta: Jeżeli jest to plik .doc (na Worda), pobierz ze stron Microsoft Word Viewer i otwórz w nim. Następnie zapisz jako PDF
Możliwość szósta: Pobierz ze stron uczelni wniosek w formacie PDF i (dotyczy to również poprzedniej rady) użyj programu do edycji PDF, żeby wpisać swoje dane.
Ubuntu 20.04 — OpenOffice 4.1.10
Zanim zastosujesz się do jakiejś rady, zrób kopię zapasową dokumentu, którego ona ma dotyczyć.
Wskazówka: w dokumentach używam czasem niestandardowych, bezpłatnych czcionek Gentium i Lato
Husar
Posty: 203
Rejestracja: śr mar 06, 2013 3:48 am

Re: Hasło do dokumentu, skąd je wziąć?

Post autor: Husar »

Możliwość siódma: Łamanie haseł :-P, ale to nie te forum.
Pozdrawiam
Roman

Daj znać [SOLVED], kiedy Twój problem zostanie rozwiązany
LO 7.2.x/AOO 4.1.x. używane na Ubuntu 20.04LTS i M$ Windows 10
Awatar użytkownika
Astur
Posty: 653
Rejestracja: wt lip 13, 2010 9:11 am

Re: Hasło do dokumentu, skąd je wziąć?

Post autor: Astur »

Hmm, sądzę jednak, że to wina wydania przez rektorat pliku Worda z polami edycyjnymi i zabezpieczonego przed modyfikacją. Miła rzecz, ale tylko dla posiadaczy Worda... a przynajmniej tak wynika z początkowego pytania.
Ubuntu 20.04 — OpenOffice 4.1.10
Zanim zastosujesz się do jakiejś rady, zrób kopię zapasową dokumentu, którego ona ma dotyczyć.
Wskazówka: w dokumentach używam czasem niestandardowych, bezpłatnych czcionek Gentium i Lato
ODPOWIEDZ