Strona główna Libreoffice

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!
damajek
Posty: 4
Rejestracja: wt paź 20, 2015 11:09 am

Strona główna Libreoffice

Post autor: damajek »

Proszę zmieńcie stronę główną, skoro już jest LO5.0
LibreOffice 5.0.2 na Windows XP
Jan_J
Posty: 4560
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Strona główna Libreoffice

Post autor: Jan_J »

???
Jaką stronę główną?

Jesteśmy grupą ochotników, którzy prowadzą forum wymiany doświadczeń i wsparcia użytkowników systemów Apache OpenOffice, LibreOffice i podobnych. Tak się złożyło, że korzystamy z serwisu Fundacji Apache. Na stronie głównej naszego forum nie ma odwołań do konkretnych wersji konkretnych produktów. W pobieralni -- i owszem.

Witryna http://www.libreoffice.org nie jest pod naszym zarządem. Jest ona wytworem aktywistów The Document Foundation. Zresztą nie będąc zaangażowanym w marketing, nawet na ich główną stronę nie zaglądam. Męczą mnie te wszystkie nadmiarowe javaskrypty, animacje, slajdszoły, rozmycia, przezroczystości.
W tamtejszej sekcji download LO 5 jest rzecz jasna od dawna. Bywam tam oczywiście, i to często, ale z własnego linka, a nawet bywa, że tekstową przeglądarką, żeby uniknąć wspomnianych przykrości.

Tak więc, postulat chyba w złe miejsce trafił. Pisz do opiekunów witryny LO.
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
damajek
Posty: 4
Rejestracja: wt paź 20, 2015 11:09 am

Re: Strona główna Libreoffice

Post autor: damajek »

Prawdę mówiąc liczyłem, że forum czyta ktoś związany z LO. A jestem chyba ciamajda bo nie znalazłem rozsądnego kontaktu osób odpowiedzialnych za tamtą stronkę.
LibreOffice 5.0.2 na Windows XP
Awatar użytkownika
quest-88
Posty: 1105
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 8:12 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Strona główna Libreoffice

Post autor: quest-88 »

Za polską stronę libreoffice.org odpowiada Paweł Konefał. Pisz do niego na polishnetwork@gmail.com

https://wiki.documentfoundation.org/Web ... s_services
Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
Awatar użytkownika
heillos
Posty: 164
Rejestracja: wt cze 02, 2009 8:19 am

Re: Strona główna Libreoffice

Post autor: heillos »

Jan_J pisze:???
Jaką stronę główną?

pewnie tą:

http://pl.libreoffice.org/ która obwieszcza, że 4.0 przybył ;)
Jan_J
Posty: 4560
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Strona główna Libreoffice

Post autor: Jan_J »

Ale to nie my!
forum nie ma żadnego osobowego związku z dysponentami tamtej witryny. Zespół TDF wskazuje nasze forum jako źródło pomocy. I słusznie, siły wolontariatu są wątłe, szkoda się rozpraszać. Widocznie im też zabrakło.
Nasz phpbb działa w infrastrukturze Fundacji Apache. Z zastrzeżeniem widocznym w nagłówku każdej odsłony:
Forum społeczności użytkowników Apache OpenOffice, LibreOffice i innych pakietów wywodzących się z OpenOffice.org
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
ODPOWIEDZ