Open Office writer carsh

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!
jak111
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 07, 2014 1:01 pm

Open Office writer carsh

Post autor: jak111 »

Witam!
problem z Open Office 4.1.1 ma Windows 7 home premium SP1
Mam problem z otwieraniem części plików .odt w próbie otwarcia program natychmiast wywala się. Ten sam plik zapisany w formie .doc ładuje się poprawnie. Rozumiałbym gdyby było odwrotnie -natywny format jest stabilniejszy od doc.
Historia jest tym dziwniejsza iż dotyczy to wyłącznie mojego podstawowego komputera , który jest najsilniejszy w domu. Na innych posiadających ten sam system operacyjny Windows7 Home premium SP1 problem ten nie występuje.
Dzięki czemu udało mi się odzyskać je i zapisać w formacie DOC.
Problem dotyczy głównie tekstów, które dla precyzyjniejszej edycji pisane są w tabelach-> każda strona to osobna tabela co pozwala na bezpieczniejsze porządkowanie ilustracji które dzięki temu nie dryfują samodzielnie po stronach.
Open Office 4.1.1 na Windows 7 Home Premium
Awatar użytkownika
Astur
Posty: 653
Rejestracja: wt lip 13, 2010 9:11 am

Re: Open Office writer carsh

Post autor: Astur »

Jeżeli to jest zaktualizowany OpenOffice, to:
1. Wyłącz OO i szybkie uruchamianie (jeżeli jest); ogólnie, w pamięci nie powinien znajdować się żaden moduł o nazwie zawierającej soffice.
2. Zmień nazwę katalogu zawierającego profil programu.
3. Uruchom program ponownie, co powinno spowodować założenie nowego profilu.
Sprawdź, czy się poprawiło i napisz tu, co wyszło.
Ubuntu 20.04 — OpenOffice 4.1.10
Zanim zastosujesz się do jakiejś rady, zrób kopię zapasową dokumentu, którego ona ma dotyczyć.
Wskazówka: w dokumentach używam czasem niestandardowych, bezpłatnych czcionek Gentium i Lato
ogad
Posty: 3
Rejestracja: pt lis 07, 2014 12:52 pm

Re: Open Office writer carsh

Post autor: ogad »

Mam ten sam problem. Co0 to jest to OO jak zmienić nazwę katalogu? Aktualnie odinstalowałem całkowicie program i wgrałem go na nowo w wersji jak była czyli 4.1.1
Nie zmieniło się nic. Co ciekawe inne arkusze oprócz writera się otwierają i są stabilne.
Openoffice 4.1.1 Win 7
Jan_J
Posty: 4560
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Open Office writer carsh

Post autor: Jan_J »

ogad pisze:Co0 to jest to OO jak zmienić nazwę katalogu?
Katalog ustawień osobistych. https://forum.openoffice.org/pl/forum/v ... p?f=4&t=84
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
ODPOWIEDZ