Wrzucenie prezentacji na strone www lub You Tube

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!
fic2524
Posty: 3
Rejestracja: sob kwie 19, 2014 9:45 pm

Wrzucenie prezentacji na strone www lub You Tube

Post autor: fic2524 »

Witam chcialbym sie dowiedziec jak wrzucic do internetu prezentacje multimedialna z Apache Open Office 3. Chodzi mi o to by zamiescic ja albo na You Tube albo bezposrednio jako link do strony. Z gory dziekuje za wasza pomoc :bravo:
Korzystam z Apache OpenOffice 3 , system operacyjny windows 7
Awatar użytkownika
quest-88
Posty: 1105
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 8:12 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Wrzucenie prezentacji na strone www lub You Tube

Post autor: quest-88 »

Może menu Plik > Eksportuj > xHTML ?

Jeśli kod wynikowy będzie bardzo straszny, spróbuj zrobić to samo z poziomu LibreOffice (zdaje się, że to poprawiali).
Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
Awatar użytkownika
heillos
Posty: 164
Rejestracja: wt cze 02, 2009 8:19 am

Re: Wrzucenie prezentacji na strone www lub You Tube

Post autor: heillos »

Zależy jak bardzo multimedialna... Jak tylko troszkę, można skorzystać z Google Drive
fic2524
Posty: 3
Rejestracja: sob kwie 19, 2014 9:45 pm

Re: Wrzucenie prezentacji na strone www lub You Tube

Post autor: fic2524 »

Jak bardzo multimedialna ? Zawiera okolo 15 slajdow plus 1 podklad muzyczny do calej prezentacji i tyle. Ja potrzebuje by ktos mi objasnil krok po kroku jak mam to zrobic. Samo wstawienie slowa mnie nie urzadza. To co mi napisaliscie to 1/10 tego co potrzebuje. Nie wierze ze na specjalnym forum tego programu nikt nie wie jak przerzucic swoja prezentacje do internetu. Prosze niech ktos zablysnie i mnie oswieci
Korzystam z Apache OpenOffice 3 , system operacyjny windows 7
ODPOWIEDZ