problem z pisaniem mgr

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!
iwonka
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 08, 2013 10:40 pm

problem z pisaniem mgr

Post autor: iwonka »

Piszę prace mgr i na stronie 4 mojego pisania po wciśnięciu klawisza ENTER pokazuje się czarna ciągła linia której nie można usunąć...ile razy nacisnę klawisz enter tyle linii wychodzi. Wcześniej nie miałam takiego problemu.. pomóżcie co robić... zaznaczę ze mam OpenOffice 3.3 i piszę w Writer - Windows XP. Pragnę nadmienić iż na kolejnej stronie p wciśnięciu klawisza enter nie ma tej linii ..próbowałam rożnych sposobów ale nawet jak przepiszę samą 4 stronę na nowej stronie czy pliku to wyskakuje mi po enterze ta linia...
OpenOffice.org 3.3, OpenOffice.org Writer , cal,Base, Draw, Impress, Math system Widnows XP
Awatar użytkownika
heillos
Posty: 164
Rejestracja: wt cze 02, 2009 8:19 am

Re: problem z pisaniem mgr

Post autor: heillos »

Zaznacz ten fragment, Prawy Klawisz Myszy, Wyczyść Bezpośrednie Formatowanie (w OpenOffice się to inaczej nazywa, ale jest to 1 pozycja w menue)
iwonka
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 08, 2013 10:40 pm

Re: problem z pisaniem mgr

Post autor: iwonka »

zaznaczyłam i zrobiłam tak i ...nic nie pomogło... nie usunęło tej linii :(
OpenOffice.org 3.3, OpenOffice.org Writer , cal,Base, Draw, Impress, Math system Widnows XP
Awatar użytkownika
heillos
Posty: 164
Rejestracja: wt cze 02, 2009 8:19 am

Re: problem z pisaniem mgr

Post autor: heillos »

Jak nie masz tam jakiś Tajnych Informacji, podeślij plik. Albo publicznie na forumie albo PW do mnie. Ciekawe zjawisko... Stawiałem na automatyczne wstawianie obramowania akapitu.... Ty, a może tam jakiś dziki styl jest? Co wskazuje stylista?
dan123
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 18, 2013 5:51 pm
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: problem z pisaniem mgr

Post autor: dan123 »

iwonka pisze:zaznaczyłam i zrobiłam tak i ...nic nie pomogło... nie usunęło tej linii :(
Mi tez nie usuwa tej linii, co jest. Pomóżcie !
KARANEK
ODPOWIEDZ