OpenOffice 3.3 - nie mam sposobu !

Nie wiesz, gdzie umieścić swój post? Pisz tutaj!

OpenOffice 3.3 - nie mam sposobu !

Postprzez janosik » Pn sty 21, 2013 7:08 pm

Wszystko było dobrze ale pewnego dnia pojawił się komunikat :

openoffice.org 3.3 - fatal error
uruchomienie aplikacji nie jest możliwe.Instalacja użytkownika OpenOffice.org była niemożliwa z powodu braku uprawnień dostępu.
Upewnij się , że posiadasz wystarczające uprawnienia w poniższej lokalizacji i ponownie uruchom OpenOffice.org
C:\User\janosik\AppData\Roaming|OpenOffice.org\3

- nie mam pojęcia czy coś zrobiłem , czy stało się to po aktualizacji systemu czy innego programu.
Zrobiłem chyba wszystko co mi przyszło do głowy ew. wyczytałem na forum i dalej nic !
Odinstalowałem , wyczyściłem rejestry , ponowna instalacja z poziomu administratora efekt i komunikat ciągle ten sam , jestem poirytowany do granic możliwości !
Liczę na pomoc , bo kto jeśli nie Wy !
openoffice.org 3.3
janosik

Re: OpenOffice 3.3 - nie mam sposobu !

Postprzez quest-88 » Pn sty 21, 2013 7:28 pm

Tworzyłeś nowy profil?
viewtopic.php?f=4&t=84
Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
quest-88

Postprzez janosik » Pn sty 21, 2013 8:01 pm

quest-88 napisał(a):Tworzyłeś nowy profil?
viewtopic.php?f=4&t=84

- przepraszam za pytanie - nowy profil - oznacza utworzenie nowego konta ? Jeśli tak to zostało włączone konto gościa . które było do tej pory wyłączone .
openoffice.org 3.3
janosik

Postprzez quest-88 » Pn sty 21, 2013 8:52 pm

Chodzi o profil użytkownika OpenOffice.org, nie systemu Windows. Zostało to wyjaśnione w drugim pytaniu w linku.
Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
quest-88

Postprzez janosik » Wt sty 22, 2013 12:03 am

quest-88 napisał(a):Chodzi o profil użytkownika OpenOffice.org, nie systemu Windows. Zostało to wyjaśnione w drugim pytaniu w linku.

- tego nie próbowałem ale zrobiłem wszystko co było w odpowiedzi na 3 pytanie i też nic , dziś i tak już nie sprawdzę bo to na innym kompie , chyba nie pisałem system to win7
openoffice.org 3.3
janosik

Powrót do Forum pierwszego kontaktu