Dla nowych użytkowników

Źródło panującego prawa i ogłoszenia od opiekunów
Jan_J
Posty: 4557
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Dla nowych użytkowników

Post autor: Jan_J »

Nasze forum od lat pełni swoją służbę, a z lektury wynika, że czasami nawet bywa pomocne.
Ruch nigdy nie był tu wielki. Jednak upływem czasu nasilają się działania kryptoreklamowe. Polegają na wpisywaniu nic nie wnoszących postów uzupełnionych komercyjnym linkiem.
Przypominam, że nie akceptujemy linków w podpisach. Linki do prywatnych serwisów WWW, wpisane do profilu użytkownika, akceptujemy w dobrej wierze, aby coś o sobie wzajemnie wiedzieć. Umieszczanie w tej rubryce śmiecia albo odsyłacza komercyjnego tę dobrą wiarę nadużywa.
Mamy też, jako mały zespół, dość analizy nic nie wnoszących postów.

Dlatego dzisiaj włączyłem moderowanie 3 pierwszych postów wysłanych przez nowo rejestrowanych użytkowników. Posty takie będą zatwierdzane przez moderatorów, dopiero potem okażą się widoczne.

Decyzja ma na celu tylko chęć ograniczenia szumu. Przepraszamy, jeśli komuś wyda się utrudnieniem. Mam nadzieję, że nie zrazimy w ten sposób Was, użytkowników potrzebujących pomocy albo skłonnych jej udzielić, do uczestnictwa w dyskusjach.
JJ
LO (7.6) ∙ AOO (4.1) ∙ Python (3.11|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
Jan_J
Posty: 4557
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dla nowych użytkowników

Post autor: Jan_J »

Moderowanie pierwszych postów spełnia swoją rolę jako zabezpieczenie przed spamem. Dzisiaj obniżyłem liczbę kontrolowanych wiadomości z 3 do 2.
JJ
LO (7.6) ∙ AOO (4.1) ∙ Python (3.11|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
ODPOWIEDZ