Imieniny

Ogólne pogawędki i dywagacje

Imieniny

Postprzez mateodar » Śr paź 11, 2017 11:04 am

Hej,

Trochę głupia sprawa, ale chciałem zapytać czy mieliście kiedyś dylemat co kupić na imieniny cioci? Zawsze chodziłem do niej z rodzicami, teraz rodzice wyjechali do roboty za granicę, a ja dostałem zaproszenie i idę żeby nie zrobić jej przykrości. Mam jednak problem co kupić kobiecie koło 60-tki na prezent. Prezent zawsze wybierała mama i były to jakieś babskie sprawy typu perfumy, jakieś lakiery do paznokci itd. Myślałem o bombonierce i kwiatach, ale jakoś tak pomyślałem, że to bardziej zestaw dla dziewczyny niż cioci :p Poratujcie poradami, może ktoś był w podobnej sytuacji.
Ostatnio edytowano N lis 05, 2017 1:34 am przez mateodar, łącznie edytowano 1 raz
OpenOffice 3.1 na Windows Vista
mateodar

Re: Imieniny

Postprzez Astur » Śr paź 11, 2017 11:26 am

Wszystko zależy od tego, czy jest techniczna, czy nie techniczna. Mojej ciotce, która jeszcze jest czynna w środowisku naukowym podaruję na imieniny elegancki pendrive na łańcuszku. Np. któryś z tych:
Obrazek Obrazek

(obrazki są klikalne)
LibreOffice Still

Zanim zastosujesz się do jakiejś rady, zrób kopię zapasową dokumentu, którego ona ma dotyczyć.
Astur

Powrót do Pogawędki