[SOLVED]Błąd formularzy, nie da się wstawiać danych

Użytkowanie programu bazodanowego
cooleq
Posty: 8
Rejestracja: pn lut 07, 2011 2:19 pm

[SOLVED]Błąd formularzy, nie da się wstawiać danych

Post autor: cooleq »

Witam,
po raz kolejny zmagam się z tym samym błędem przez co jak tylko bym mógł zrezygnował bym z tego programu.
Sprawa wygląda tak. Mam formularz z 3 pod formularzami(kaskadowo) i jak próbuję w którymś z niższych dodawać(edytować) pojawia się błąd
błąd aktualizacji bieżącego rekordu
Stan SQL: HY000
Żadna wartość nie została zmieniona.
albo się nie da zmienić po prostu wartości, rozwiązaniem jest po uruchomieniu bazy, wejść w tabele i każdą tych które chcę edytować otworzyć do "edycji" (RC -> edytuj) jeśli spróbuję to zrobić po wystąpieniu tego błędu pojawia się tam tylko klucz główny. Jeśli ktokolwiek wie o co chodzi proszę o pomoc, dane w np phpmyadmin dodaję zawsze bez problemu, próbowałem usuwać relacje itp. problem też dotyczy kilku tabel więc to raczej nie jest wina konstrukcji tabel tylko samego OO.
Ostatnio zmieniony wt lut 15, 2011 10:11 am przez cooleq, łącznie zmieniany 1 raz.
OpenOffice 3.3 XP
cooleq
Posty: 8
Rejestracja: pn lut 07, 2011 2:19 pm

Re: Błąd formularzy, nie da się wstawiać danych

Post autor: cooleq »

Dobra moje wielomiesięczne zmagania dobiegły końca, wydano wersję 3.3 w której ów błąd nie występuje! Dzięki ci o wielki Oraclu. :bravo: :bravo: :bravo:

Dla poszukujących odpowiedzi na to i podobne pytania http://pl.openoffice.org/product.download.html Pozdrawiam!!!
OpenOffice 3.3 XP
ODPOWIEDZ