Base dodawanie zdjęć czy jest to możliwe

Użytkowanie programu bazodanowego

Base dodawanie zdjęć czy jest to możliwe

Postprzez klumb » So paź 31, 2009 5:57 pm

Witam zaczołem pracować na openoffce bardzo mi się podoba i mam kilka projektów które chciałbym wprowadzić w życie przez pragram Base, tzn chciałbym zrobić program do ewidencji pracowników czyli dane osobowe itd. oraz dodać zdjęcie danego pracownika i żebym to wszystko widział w formularzu ale jest problem dla mnie bo niestety wszystko wiem oprócz dodania zdjęcia na tym etapie poległem bardzo prosze o pomoc czy jest możliwość dodawania zdjęć przez formularz?,
Openoffice 2.4/Windows XP
klumb

Re: Base dodawanie zdjęć czy jest to możliwe

Postprzez Jan_J » N lis 01, 2009 12:56 am

zaczołem --> zacząłem | za czołem
pragram --> program

Poza tym: w dolnej listwie edytora formularzy masz kontrolkę ,,dodaj pole''. Możesz przez nią wstawić pole typu obraz, a za jego pomocą oglądać obrazki z bazy i wstawiać je do niej.
JJ
LO Still (6.2) ∙ AOO 4.1.7 ∙ Python (3.7|2.7) ∙ Unicode 12 ∙ LATEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Fedora|CentOS|SUSE)
Jan_J

Re: Base dodawanie zdjęć czy jest to możliwe

Postprzez klumb » N lis 01, 2009 6:22 pm

Przepraszam za błędy i bardzo ale to bardzo dziękuję za pomoc ksiązki już zamówiłem do openoffca więc póki co to jestem cienki w tym oprogramowaniu. Może jak się podszkolę książkowo to nie bedę zadawał takich banalnych pytań:(
Openoffice 2.4/Windows XP
klumb

Powrót do Base