Cześć. Czy są jakieś dodatki.

Użytkowanie edytora grafiki
grze__
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 30, 2009 7:00 am

Cześć. Czy są jakieś dodatki.

Post autor: grze__ »

Cześć. Mam pytanie odnośnie dodatków. Chciałbym sporządzać rysunki w OpenOffice w module Draw jednak jest on mało rozbudowany. Bardzo by mi się przydał taki dodatek ktory by poprawial ten moduł, gdyz nie musialbym nic eksportowac. Wiem ze OOo sie bardzo szybko rowija i ze taki pomysl byc moze juz sie pojawil.
Z góry dziękuję, Grzegorz.
OpenOffice 3.1 na Windows Vista
Awatar użytkownika
quest-88
Posty: 1105
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 8:12 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Cześć. Czy są jakieś dodatki.

Post autor: quest-88 »

Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
grze__
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 30, 2009 7:00 am

Re: Cześć. Czy są jakieś dodatki.

Post autor: grze__ »

Dzięki za odpowiedź, jest jeden dodatek ktory, 1. wymaga skompilowania, co w sumie da sie zrobic, 2. wprowadza naprawde kilka usprawnien, 3. z zamieszczonych opinii program, potrafi sie wieszac. Suma sumarum nie pobralem dodatku. Jeszcze raz dzieki za odpowiedź.
OpenOffice 3.1 na Windows Vista
Jan_J
Posty: 4559
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć. Czy są jakieś dodatki.

Post autor: Jan_J »

Przykro, ale Twoja wypowiedź niewiele wnosi. Jeżeli masz jakieś doświadczenia z konkretnymi dodatkami, ich używalnością bądź nie, itp. -- napisz, ale konkretnie.
Nikt nie wie, co to jest dodatek 2, nikomu nie będzie się chciało sięgać w tym celu na link, zresztą tam też nie znajdzie wyjaśnień.

Zdarza mi się używać filtra importu svg (http://extensions.services.openoffice.o ... /svgimport) oraz CADOOo (http://extensions.services.openoffice.o ... ect/cadooo). Żaden z nich nie jest idealny, ale istotnie zwiększają użyteczność Draw-a.
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
ODPOWIEDZ