Cześć. Czy są jakieś dodatki.

Użytkowanie edytora grafiki

Cześć. Czy są jakieś dodatki.

Postprzez grze__ » Pn lis 30, 2009 8:26 am

Cześć. Mam pytanie odnośnie dodatków. Chciałbym sporządzać rysunki w OpenOffice w module Draw jednak jest on mało rozbudowany. Bardzo by mi się przydał taki dodatek ktory by poprawial ten moduł, gdyz nie musialbym nic eksportowac. Wiem ze OOo sie bardzo szybko rowija i ze taki pomysl byc moze juz sie pojawil.
Z góry dziękuję, Grzegorz.
OpenOffice 3.1 na Windows Vista
grze__

Re: Cześć. Czy są jakieś dodatki.

Postprzez quest-88 » Pn lis 30, 2009 10:16 am

Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
quest-88

Postprzez grze__ » Cz gru 24, 2009 10:05 am

Dzięki za odpowiedź, jest jeden dodatek ktory, 1. wymaga skompilowania, co w sumie da sie zrobic, 2. wprowadza naprawde kilka usprawnien, 3. z zamieszczonych opinii program, potrafi sie wieszac. Suma sumarum nie pobralem dodatku. Jeszcze raz dzieki za odpowiedź.
OpenOffice 3.1 na Windows Vista
grze__

Postprzez Jan_J » Pn gru 28, 2009 12:13 pm

Przykro, ale Twoja wypowiedź niewiele wnosi. Jeżeli masz jakieś doświadczenia z konkretnymi dodatkami, ich używalnością bądź nie, itp. -- napisz, ale konkretnie.
Nikt nie wie, co to jest dodatek 2, nikomu nie będzie się chciało sięgać w tym celu na link, zresztą tam też nie znajdzie wyjaśnień.

Zdarza mi się używać filtra importu svg (http://extensions.services.openoffice.o ... /svgimport) oraz CADOOo (http://extensions.services.openoffice.o ... ect/cadooo). Żaden z nich nie jest idealny, ale istotnie zwiększają użyteczność Draw-a.
JJ
LO (6.0|6.1) ∙ AOO 4.1.5 ∙ Python (3.7|2.7) ∙ Unicode 11 ∙ LATEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Fedora|CentOS|SUSE)
Jan_J

Powrót do Draw