[Leírás] Kép beszúrása a fórum hozzászólásba

Felhasználók leírásai a felhasználóknak
antiuhu
Önkéntesek
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 23:44

[Leírás] Kép beszúrása a fórum hozzászólásba

Hozzászólás Szerző: antiuhu »

Üdv!

Kicsit szégyellem, de sokáig nem tudtam, hogy hogyan kell képet beilleszteni a fórumszövegbe, mint például ezt:
LibreOffice
LibreOffice
libreoffice.png (8.74 KiB) Megtekintve 7434 alkalommal
Ha más is hasonló cipőben jár, akkor neki bemutatom lépésről lépésre, hogy mi a teendő:
leiras.png
Anti
ui.:Zizi64-nek köszönöm a segítségét! Nélküle nem ment volna.
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4106
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: [Leírás] Kép beszúrása a fórum hozzászólásba

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »


admin: áthelyeztem a leírások közé, itt jobb helyen van.
Kovács Tibor, W11/10/7x64Pro, Linux: 7.5.8-25.x.y.z
PortableApps: LO, AOO: időlegesen feldobva, ha nagyon kell...
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése