felhasználói python scriptek helye
Elküldve: 2009. január 7., szerda 12:52
Van nekem egy python makróm, ami elengedhetetlen a munkámhoz.
Feltettem a 3.0-ás Oo.o-t és most nem tudom kitalálni, hogy hová tegyem.
A ~/.ooo3/user/Scripts/python könyvtárat a strace tanulsága szerint nem is nézi.
Teljes telepítés, FSF.hu build.
A problémát tudtam workaroundolni azzal, hogy bepakoltam a rendszer python makrói közé, de ez sem nem szép, sem nem egészséges.
Valami ötlet?
Feltettem a 3.0-ás Oo.o-t és most nem tudom kitalálni, hogy hová tegyem.
A ~/.ooo3/user/Scripts/python könyvtárat a strace tanulsága szerint nem is nézi.
Teljes telepítés, FSF.hu build.
A problémát tudtam workaroundolni azzal, hogy bepakoltam a rendszer python makrói közé, de ez sem nem szép, sem nem egészséges.
Valami ötlet?