Segítséget szeretnék kérni abban, hogy meg kellene nyitnom néhány régi, StarOffice programmal készült dokumentumot.
(.sda = rajz, .sdw = dokumentum, .sdc=táblázat)
A gépemen LibreOffice 4.2.8 program fut Linux Mint 17 operációs rendszer alatt.
Mit kellene telepítenem?
Köszönettel:
Pista
StarOffice
StarOffice
Linux, LibreOffice 4.2.
- Zizi64
- Globális moderátorok
- Hozzászólások: 4106
- Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: StarOffice
Az első xml alapú fájltípusokat még meg tudja nyitni: sxw, sxc, stb...
A nagyon-nagyon régit valószínűleg csak a korábbi verziójú OpenOffice.org-ok tudják megnyitni.
Régebbi verziókat ilyen oldalakról tudsz letölteni:
http://www.oldapps.com/libreoffice.php
Azt hiszem, úgy a 3-as verzió környékén szűnt meg az általad említett régi fájltípusoknak a támogatása.
https://forum.openoffice.org/en/forum/v ... hp?t=69966
Próbálkozhatsz még az online Zamzar konvereterrel is. (Én sose próbáltam, de jókat hallottam róla az angol fórumon...)
A nagyon-nagyon régit valószínűleg csak a korábbi verziójú OpenOffice.org-ok tudják megnyitni.
Régebbi verziókat ilyen oldalakról tudsz letölteni:
http://www.oldapps.com/libreoffice.php
Azt hiszem, úgy a 3-as verzió környékén szűnt meg az általad említett régi fájltípusoknak a támogatása.
https://forum.openoffice.org/en/forum/v ... hp?t=69966
Próbálkozhatsz még az online Zamzar konvereterrel is. (Én sose próbáltam, de jókat hallottam róla az angol fórumon...)
Kovács Tibor, W11/10/7x64Pro, Linux: 7.5.8-25.x.y.z
PortableApps: LO, AOO: időlegesen feldobva, ha nagyon kell...
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
PortableApps: LO, AOO: időlegesen feldobva, ha nagyon kell...
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].