Új oldalsáv

Általában minden ami máshova nem fér
Avatar
Mészáros Tamás
Önkéntesek
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2008. március 1., szombat 20:16
Tartózkodási hely: Doba, Veszprém megye, Magyarország.

Új oldalsáv

Hozzászólás Szerző: Mészáros Tamás »

Az új oldalsávban lehet Cloud fület elhelyezni? :?:
Mészáros Tamás
MS Windows 7 SP1 Home Premium HU • OpenOffice.org 4.1.5 • PhotoFiltre Studio 10.12.1
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új oldalsáv

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Visszakérdezek:
Egyáltalán a már létező elemek ki- és bekapcsolásán kívül lehet testre szabni az oldalsávot, hozzáadni bármiféle létező funkciót, tool-t? (jómagam még csak LOportable4.1-ben próbáltam ki ezt az új lehetőséget, de ott elsőre nem láttam, hogyan lehetne bővíteni).
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Avatar
r4zoli
Site Admin
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. február 17., vasárnap 4:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új oldalsáv

Hozzászólás Szerző: r4zoli »

Mindkét kérdésre azt tudom mondani, hogy a tudásom szerint nem, és úgy tudom még nincs API-ja sem tehát nem programozható.
Ha valaki jobban tudja írjon.

Az XML űrlap vezérlói sem kerültek bele mert nem volt rá idő, pedig az ugyan ott nyílik meg, és össze-vissza ugrál.
Olvasd el, és lehetőleg tartsd be az útmutatót a fórum használatához.
AOO 3.4.1 win7, LibO 4.0 win7.
Avatar
Mészáros Tamás
Önkéntesek
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2008. március 1., szombat 20:16
Tartózkodási hely: Doba, Veszprém megye, Magyarország.

Re: Új oldalsáv

Hozzászólás Szerző: Mészáros Tamás »

r4zoli írta:Mindkét kérdésre azt tudom mondani, hogy a tudásom szerint nem, és úgy tudom még nincs API-ja sem tehát nem programozható.
Ha valaki jobban tudja írjon.

Az XML űrlap vezérlói sem kerültek bele mert nem volt rá idő, pedig az ugyan ott nyílik meg, és össze-vissza ugrál.
Jó lenne a menüt a felső eszköztárat és az oldalsávot összehangolni, hogy ne legyen duplikáltan egy funkció. Jó pofa megoldás lenne, ha az oldalsávból be tudnék jelentkezni egy cloud tárhelyre és innen meg tudnám nyitni egy AOO / LOO dokumentumot.
Mészáros Tamás
MS Windows 7 SP1 Home Premium HU • OpenOffice.org 4.1.5 • PhotoFiltre Studio 10.12.1
Válasz küldése