megnyitás

Véleményed rólunk
kispitypang
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. február 14., kedd 16:00

megnyitás

Hozzászólás Szerző: kispitypang »

Érdekes jelenség: amikor ekapcsolom a számítógépet, és kész a betöltés, akkor megjelenik egy panel, amely szerint állítsam helyre az openoffice.org-ot. azaz alul, keretben: helyreállítás. Ezt követően felkínál "tovább" lehetőséget, amely szerint módosíthatom, javíthatom, törölhetem.
Mi a teendőm, ha el akarom kerülni ennek a panelnek a "felugrását"?
Válaszukat köszönöm. Kövesdi Éva (kispitypang) :roll:
openoffice 3.3 windows xp
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: megnyitás

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Úgy kellene kikapcsolni a számítógépet, hogy az OpenOffice programok, dokumentumok nincsenek már nyitva. Tehát manuálisan bezárni ezeket, még a kikapcsolás előtt. Különös tekintettel a pendrájvról, vagy egyéb külső (pl. hálózati) meghajtóról megnyitott dokumentumokra.

Nálam legalábbis ez szokta a gép bekapcsolása után a helyreállítót aktivizálni.

Én nem használom a gyorsindítót, tehát nálam az nem indul el automatikusan a gép bekapcsolásakor, ebből következően csak akkor aktivizálódhat a helyreállító, amikor az első ODF fájlomat én meg akarom nyitni.

Ez a jelenség egyébként makacs módon mindig megtörténik nálad (tegeződjünk, ha kérhetem), vagy egy-egy konkrét dokumentum szerkesztése után? (azaz, ha a helyreállítást választod, hány és milyen fájl állítódik helyre? Egyáltalán sikeres-e a helyreállítás? Jelez-e hibát a helyreállító?
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: megnyitás

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Hozzáfűzném még:

Bár nekem még soha nem volt rá szükségem sem az eredeti Star-Sun OpenOffice sem a Go-OO elágazás, se az OxygenOffice, se a LibreOffice használata közben, ha nagyon makacskodik, a felhasználói profil törlése is lehetséges megoldás lehet:
http://user.services.openoffice.org/hu/ ... f=17&t=287

...Mint azt javasolták pl. az alábbi szálakon is, például:
http://user.services.openoffice.org/hu/ ... f=12&t=223
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése