Nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz e 64-bites változat?
OpenOffice 64-bit
- Mészáros Tamás
- Önkéntesek
- Hozzászólások: 146
- Csatlakozott: 2008. március 1., szombat 20:16
- Tartózkodási hely: Doba, Veszprém megye, Magyarország.
OpenOffice 64-bit
Tisztelt Közösség!
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz e 64-bites változat?
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz e 64-bites változat?
Mészáros Tamás
MS Windows 7 SP1 Home Premium HU • OpenOffice.org 4.1.5 • PhotoFiltre Studio 10.12.1
MS Windows 7 SP1 Home Premium HU • OpenOffice.org 4.1.5 • PhotoFiltre Studio 10.12.1
- Kami
- Önkéntesek
- Hozzászólások: 176
- Csatlakozott: 2008. február 20., szerda 23:12
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Re: OpenOffice 64-bit
Én nem tudom és nem is láttam erre való kísérletet sem.
-
tothawsx
- Hozzászólások: 26
- Csatlakozott: 2008. március 27., csütörtök 10:56
- Tartózkodási hely: Szeged
Re: OpenOffice 64-bit
Előre bocsájtom, hogy nem vagyok guru, de itt http://ftp.linux.cz/pub/localization/Op ... 6/Build-1/ vannak ...x86_64... nevű fájlok.
Ez most mit jelent?
Hogy fut 64 bites operációs rendszeren is a 32 bites verzió, vagy maga az OO.o 3.2.0 ezen béta verziója már natív módon 64 bites lenne?
pl.: OOo_DEV300_m46_LinuxX86-64_install_en-US_rpm.tar.gz
Ennek kapcsán: a listában sehol nem láttam magyar nyelvű ..._hu_rpm... fájlt.
Van-e ilyen, ha igen, akkor hol?
Kipróbálnám egy másik gépen a béta 3.2.0 verziót, kíváncsiságból.
Ez most mit jelent?
Hogy fut 64 bites operációs rendszeren is a 32 bites verzió, vagy maga az OO.o 3.2.0 ezen béta verziója már natív módon 64 bites lenne?
pl.: OOo_DEV300_m46_LinuxX86-64_install_en-US_rpm.tar.gz
Ennek kapcsán: a listában sehol nem láttam magyar nyelvű ..._hu_rpm... fájlt.
Van-e ilyen, ha igen, akkor hol?
Kipróbálnám egy másik gépen a béta 3.2.0 verziót, kíváncsiságból.
T. A.
Szeged
Szeged
- r4zoli
- Site Admin
- Hozzászólások: 850
- Csatlakozott: 2008. február 17., vasárnap 4:52
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: OpenOffice 64-bit
64 bites rendszeren 64bites OOo, de tudod a 32bitest is telepíteni, mind kettő fut.Ez most mit jelent?
Hogy fut 64 bites operációs rendszeren is a 32 bites verzió, vagy maga az OO.o 3.2.0 ezen béta verziója már natív módon 64 bites lenne?
Pavel nem készít magyar változatot, arra itt van a SUN változat (RC-k edsetében), vagy a véglegesnél a FSF változat.sehol nem láttam magyar nyelvű ..._hu_rpm... fájlt.
A legtöbb esetben a lokalizálás csak akkor véglegesedik, amikor már az OOo-ba új dolgok nem kerülnek be, addig meg jó az angol/német fejlesztői változat.
Olvasd el, és lehetőleg tartsd be az útmutatót a fórum használatához.
AOO 3.4.1 win7, LibO 4.0 win7.
AOO 3.4.1 win7, LibO 4.0 win7.