MegoldvaJelszó

Szövegszerkesztő
Archie52
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2023. szeptember 22., péntek 12:39

MegoldvaJelszó

Hozzászólás Szerző: Archie52 »

Itt kezdő vagyok, ezért kérdezek. Lehet, hogy másoknak evidens a kérdésem.
Van egy szöveges dokumentumom, amit jelszóval védtem. Régen használtam, elfelejtettem a jelszót.
Meg lehet valahogy nyitni, vagy "lőttek" ennek a dokumentációnak.
A segítséget előre is köszönöm
Feri
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Archie52 2023. szeptember 24., vasárnap 12:09-kor.
Apache_OpenOffice_4.1.14_Win_x86_install_hu
Windows 10
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Jelszó

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Van egy szöveges dokumentumom, amit jelszóval védtem. Régen használtam, elfelejtettem a jelszót.
Meg lehet valahogy nyitni, vagy "lőttek" ennek a dokumentációnak.
Ha meg lehetne nyitni, (vagy lehetne szerkeszteni - attól függően, hogy MIT védtél a jelszóval -), akkor nem működne jól a jelszóvédelem.

Ha nagyon régi a fájlod, akkor van rá esély, hogy valamit ki lehet bányászni a fájlból, mert akkoriban titkosítás még nem történt a jelszóval történő mentéssel egyidőben... Ha .zip kiterjesztésűre átnevezve a fájlodat, és bármi értelmeset látsz benne lévő alkönyvtárakban, akkor az még nincs titkosítva. De ahhoz tényleg nagyon réginek kell lennie a fájlnak, úgy, hogy azóta nem nyitottad meg, és nem mentetted el újra, ugyanazon a néven.

De "letiltás" veszélye nélkül annyiszor próbálkozhatsz a jelszó megadásával, ahányszor csak akarsz.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Archie52
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2023. szeptember 22., péntek 12:39

Re: Jelszó

Hozzászólás Szerző: Archie52 »

Köszönöm. Még próbálkozok, aztán kivágom a kukába. Szerencsére nem annyira fontos.
Apache_OpenOffice_4.1.14_Win_x86_install_hu
Windows 10
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Jelszó

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Küldd be ide, ha nem nagyobb, mint 128 KiB, és megnézzük, hogy mit lehet tenni vele...
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Archie52
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2023. szeptember 22., péntek 12:39

Re: Jelszó

Hozzászólás Szerző: Archie52 »

Megoldva. Töröltem.
Apache_OpenOffice_4.1.14_Win_x86_install_hu
Windows 10
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Jelszó

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Megoldva. Töröltem.
"Brute Force" megoldás :)
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Archie52
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2023. szeptember 22., péntek 12:39

Jelszó

Hozzászólás Szerző: Archie52 »

Vég.odt
(8.96 KiB) Letöltve 64 alkalommal.
Kevés kb, lehet, hogy üres????
Apache_OpenOffice_4.1.14_Win_x86_install_hu
Windows 10
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Jelszó

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Lehet, hogy üres?
Lehet. De már a titkosított időkből származik, az biztos. A fájl kiterjesztését .zip-re változtatva .zip-ként sem lehet kicsomagolni. (Hibát jelez a kicsomagoló.)
De ha .txt-re változtatom a kiterjesztést, és egyszerű TextEditorral megnézem a "belsejét", akkor ilyeneket látok benne, tehát ez valódi és talán hibátlan .ODF fájlnak tűnik:

Kód: Egész kijelölése

mimetypeapplication/vnd.oasis.opendocument.textPK    Ś}ÉN               
Configurations2/floater/PK   Ś}ÉN            '   
Configurations2/accelerator/current.xml†ęPKT&ßl      PK    Ś}ÉN               
Configurations2/images/Bitmaps/PK    Ś}ÉN               
Configurations2/menubar/PK    Ś}ÉN               
Configurations2/progressbar/PK    Ś}ÉN               
Configurations2/popupmenu/PK    Ś}ÉN               
Configurations2/toolbar/PK    Ś}ÉN               
Configurations2/statusbar/PK    Ś}ÉN            
Configurations2/toolpanel/PK   Ś}ÉN               
content.xmlÚMCwŞx
És ezek az azonosítók (belső könyvtár-nevek) még egyszer előfordulnak a dokumentumban: a végén - és ha van valami "hozzáadott" tartalmuk -, akkor az az azonosító után helyezkedhet el, de a "content" rész utáni "szöveg" az igen rövid mindkét helyen. Ezek után az azonosítók után (= azaz könyvtárakban) vannak egy NEM jelszóval védett NEM titkosított ODF dokumentumban a stílusok, az egyéb egyéni beállítások (egyedi eszköztár ikonok, menüpontok, stb) eltárolva. Leellenőrizheted egy frissen létrehozott ODF próba-dokumentummal, amit átnevezel .zip kiterjesztésűre, majd egy Kommanderrel, (fájlkezetővel, csomag-kezelóvel, kicsomagolóval) "belenézel"

A hosszabbik így néz ki:

Kód: Egész kijelölése

Ś˝ˇÉ‘·ć•C˙@™{ŕâDt^Ťt.čD—źfÔdV®u;FĘń›1ŃfxëĺřÁ˝űĎ)gPvV_Ußîg^·MĆ˝Oů<–›%†k_µÜ¸]ƒY§ą‘ÎbA¸ă2żýáN˜x„˝°1˛1Ő:MńY´±>e˘>˘Ú‡ƒb MŘ°.ńDů©/÷}âŐ,ţ :±’8b˙Ě)ičP˛a™‰îGwIŠłŐ,!¬(ˇeťî¦$đp„íŃȉDŽř˘G÷Ţ"A,‰ółöĄĂľ qCŃ>IÄf	oĹ!'ńŽÎř°çt‡w!/ş)¬=€RwÜ… µM]RB~s9Яʲ…YĐI@
“ó2PLS×^đńU1t^˙ŰQ"ŇÚXď¨˙—žĹO*tă7ÔĽáíˇp`ä´xc.JNŞ]ŃĹýSL޸‰Ć ö’DµlŢROńꌴ1Ż»vř`¦\‚ă_k(}…âä놜!×óç˘XĘbM$‰UˇĽ˜÷»hŻŔò·°L‡9›9Ĺ$WDî•ĺßŰLř…oÁb
=‡·ö5t€ő(5ÓâžsŠŠ~hmĐZÍľŃ$Šžć\Pčî@˙ŐGľ3Q•GN"Südެ«Wy	„ÁČ<Ż×ꃥťˇ$ô±źQ†˙d„Áo]_Ź[,§R‹—Ň·7˙ăŔçfmÚ.Í˙ýß7CąĐ™˝¸Cě+X—äń4â–7ěÄ»áńT6“¶GάIJ´µű,•ń	şóţˆr	PB9‰ű¬8· ýŤjř¤Š×uáBŐăZ°ÍG©tHLIż‚™ěŰä<ĺrLĆ8řIĎ%{Šśƒkn±ć]Ó¨÷A
	-­\aÜG:ŻŻŹ^ W
ˇýňUÍźg\pgÖÉ·ĺ˝pS( Aü‰< bE1č°#Y§Ňź`š%暊˝hoóL­˘ÉŇŽ° ]Nˇň«Ç˜·}c
=“ƒá1Ü xĽ€ĂPůů#6飊­KM<†c_Sź*XN‰0˜µŐ„ťƒH

›? é˝$1÷=ľď˝]’?»´/ŚŻÚkD8é€^aH¶ťƒŻ/“ EŽ5ńE•dşŚ‹×Ďű±ëéýN|cŮ>m dń
)ádN1ę™!#WŐľpŃbđ}â~'Ź"É4b·Ô¸ÇĹ]Ňç:2ĺő	JćĆC7‘ŢŚaî[
'„_jOSV938f' úÜgŻĹFą”
ń‰†Öřö×9'i—wŞúΰ,ĺŠBA(Řř7Úű/xŃÝoř&·Đ+`‹{ż!µĺUŇŠ)ŁŇ‚Ţ•C#‘¬×¸_ö_݁µe ˆ‚MîšjT;<?YqnŕŚűńd/^UAďXŻĺ0”Ôť˙÷(fáztř±k2
y¨»“˝Hŕ٘r”S—@MŞ/ˆńŮ>¤šań]ꊯ‚Ě*Ôq*|Z]–A&C¶´"¶2Ü„ŚmqÉI@4:[ÂÚ˘ëü/*=
˙Xe›0=gsÔű÷Ý),†Đ
÷+L°P|˙ŚqÚ+˘×±çćç˙N"íѧŐguÍÖľ«nˆ=Hö; -,O¦~¬‹ib\íYíŃI6ťEÎ‚-q6˝Cl†IjŹ•„W–—…ÝŚÁŇ!¸ó/ă˜ŢÜśÉié5MŁµ+†ß…Ů~¤e­çëYÜ>˜ý’맻0+§#Ť#7Î`^ďČ6đ${׎”Ĺ+g'QM7B™EVsçę[âÚ›‹´ýöfďǸ8¨řaCúĽ7"đČTÓă®0ď_iM¨PÎŚ÷ü-—¨gâAÎŹÓ­‚_ľšA3ĘWĘ^7°Ě<?ӈ$rÝ^ë¬$ÇW%e[ ëqŞ»€˘az„iďaynď4šQ§ÚŤŰ÷Ö'YśáЃ/źBĹł
yX4
üK3ć §÷Ľ„PQžSÇąúĄ|}ôŃëwľ^}Úîú+÷ýÉő˘úöXĺ
%Ď´¤ęj‚,şí<´ipaŻ=$^÷/‹a—“·-Q.÷ÎO8nt<™¦Í»ć­rH+¦°Ö{5gDěťG×eËC(2TSčˇâ;|‘ĺ] L
˜ú-,ů[µ<™Ä1WhjiŞ˝î’®`Vx?>+{‘vOVĂäe¦Ó>ë˙Ł2–—ţfţś2WjňwŠß’Fiâ9§ŠË'^# (¦×Ýz‹qZŞłâ˝Vçšîý¤Ň‡4^ů˝)śł˝ŢoW<őƒ´ľß¶^'ÉşÔř	ýgf*ˆWy(O´Á“ąÁpRÎŮaĽ‘1HoČÁµńýâ¦[ý
ósťtĐ• .oz5Á®gB#ě5u„PÜT23ˆl+Ż‘Ĺ–tĆŮ=Ó¦$(×	ČĐĄ¬×JĚVlr†ź÷rjbaŻVƒň»ÉÝ:HşŹ iKď$öµŐ´Ű0ż•ĄßM?ôď±ç´1Eú …ç—ޡxŹCł'8Ő«>&·ŕŕłJĚÄ:§ŹŮöU®‡ŕ‰
DËs°W™> ć8éř7~0kťŰ1qćŘŤ„ 
hgl•Őa …ZŃ]ŞtĹÚKł"óËĚ"X8©T1˜rěü-–MńV]«EÇ/í˘.Â*Ö[±ËĎt>XţěZˇU-™EÁËTŕö!!âRÓ0`đÍşC=÷°=Úţ3Ď!‚	PXu!‚Ŕ·ŕ(Ţiî`vg[ĹsžĺˉԨÖÉąXx_đ}!`U…ßŃ{0x$ÁłěKżc»Ář«7Ő›đăŁ_ś®JP^ĹnStž @ń{ŕMńŕ—ĚÍ$Óť‘Ď2ěî1‹˝×坣i31Ţ­
“ţď%ě9_XXM:&)Z?’´¸S`Ko•[VžÂ€îۇ®Mž–Đg˜PKüYÂ!ť  ť  PK   Ś}ÉN               settings.xml•ôł×@¶Riyx¨*żřŮÝÝb!éNÉ÷âyft˝«DćdÝţ‰]í ¸ľ^ňÜ"ťMä~żđRž­RĂÖŃjĚ›~V1Ńy+Ç*`’G›!RÉ5±łuG&ŕŇ„¬î\ĺîňít))E˙âDq,©wdżşéwĎÖ8Ś‘Écâ†H›™g”™őŤPą‘LŠ……ÂBM4†©¨7dˆÔ¸·š·[¨čÍYi€?2ݐŔvX˛eKř¨ŔŽňu¤ ˙|Ç&GŻbîśš¤Š‰žx‡áę?ăâüčVĺě)  ǁłÔw„F+Á&¸í
y†¶˝nWöC8»	úŽX&wÉMsÉ­YćRź÷˘°käś©ŕý˛ŕ|Ń-AH&ťUšćô4ýNľk…§”m2B9Ŕ§3ţ-«D˙}	ˆ:hs†ÉĎ
0š–‰öť˝ůÍh:{Žâk®—Lřâ.âgářň†}­&ż¸dňŽ2 Z’gxJ}ć‘Ł<´żĆŹéĎ˝^Ë©8YęÍŇŢ5€lCľJťŃ†WHΗĹbM¤‚+ŰÂN‰şüaĽ]+G#!s7Z›‹U¨Ôrµá^đg¨´fľčDěŽs1aŻ
®’řYłC—ĎoDWÇç?~^zkypĺÁ°gé>´ü›3±ŁĂßë±äşş¨ăŠę¬Ő«ť?wtßl·aĎ<rř˘
E§1ďA+Ď
H$YŻ##ś®ÓÓ(Ś‡Ü˘r[ĹąŤ8.Âć ńýޡťHRźF׋¤ú*}~ÝĐČÖMYИçywˇÍ9µ”źRz+»śĽbţ*ŕő2ůśŮ­ƒ<ő±| \¨µ%Ł¤m¬mn˝eJŁŞˇD,ÁšędçgáĆÉ?ó;UľŃ„"›VKȵ‹3tb¤Qbť‚Ś¦ŁĚÓÓ_U[Őč"Cj㊀ez‚bßDp4/Ď7Ş“PÄ61Ő‰3şaí+huDüŻË©ÔŮňÍOäľÓo!x94˝Î~Ô⼺Ąň=*zˇ˙ír(fX†lîČ–<¬0еźÁĘ?f$ń¶÷ş«ßS'ţbřâÜX6ÇޘŠÖüuń¶ëĐň„ÄׁP‰¦+Łâ*Ł¦ů,U¶RkôbKŠÜ™›tÜLŽ–±Gx%„D.a”‰®’ëňƒ¦„KŔ=Â˙K†˜%€7Ő—Đču9•eYĂÄěçšš°cÉI¬«ˇ«ßËg¬KůvwzýX¶ĹÇýÔ†_ŕ9ć˜MđÚ˛ă(wɧ‰«]iŽ7ł<ř×
ŁbhËr‚Čťµ8"	ëŽjZQ6ƒFnV¡€
™]kČqĄ&çŢŘ“ł™‚~i¶$3IHŮ¶ĐPF¶¶¬ŕeőP«R®÷ővś\‚3[ü	`âÜľ	)ŤS߀ËŢËd¦}-¦¨őíA­rŁQÁ‹}s Ô/ŹÍ
ˆ śL!˙ĹĂ”úş‰î5}o“|HÎË Ő|«í±ľhV˘˙6ĺţŕ«  tăBĹţ‰Čwŕ¶Új¶Ú2:†±=Q#IÚĄ&ŕťM)űb§î훶«Ą1|-«A~ŔëHť•!+d˛-ŻD?|€h˘}âĺƒuŔŁËĘÉúŃLßż'řŹaëÍĘđ`×ŮKÝĽë­âݲ¤;d˛‹S,7Â8V0lƒSĹ€X§ć*úŤŮiO«âË­Źč?|Ć7Ď—\e‡ŔřßRź.&k¤ŔŢjÓ—Zžąƒa7'IËlNŘtQłvý_ŐŘô˛Śt†Ź©´ýt-j7fľ/fhŐőPKýČ´C  C  PK   Ś}ÉN            
   styles.xmlۘëú]ÄeÉËČŘö`ůZyä˜ĚëŻâ "!¶÷+d·± 鈑 BÓ3’fRŇ€˘ecI®} ßP+A0ťX5ë*ć˝Ţ‘˝C¤,ú9_d{“gNBń“ŢTé(ş”řÂQž Ę4ŠC;ZĆî"Ç­\™f-Čw§ô˜
EJĹj]”qŔ’ŃĆ·9kĹ^ócJT–čfn Ěv‘1-…•ßĂ`ÖđÂô4Ł†Đˆ…_đÝ-ąz&(Y˜xŇUşG” Y÷[}©ŞÄ˛^§ČMŻ^öÚ—ŻňÝÁI y×ké(0Ť\ý˝ÂŻQ¨gĺěZA¸[!N|ş‚^y8odȉT@gLP~…óÜ”DŃ?–Nç*ż˝•ĽAľş|Ç—y‡Îĺ›öąŹ~*÷ysf?Ď5R8Śş
[Ŕ'MîYQŘúH˝Ťnę›×9—ĚźOŐSĐ–RkŰw0:j‘lůu„¤ĚŘWcř—`{Fsăµ™TxΕʋ”"Ź!xú#măy;‰ç®úš›É 
Jšhööůá+4>_Y´_Ě㾡á}„Ť—ěp`z;űN%žÔ>Vŕi¸gßÂĽ}†­¸ĽďƒKY}ƒ;ňJXwŞ$Éh/ÝšóoUöˇQŞ×eReß iČ#9#Ń…„k/ČBŘ35 [ŮŔęłÇdDšŔJŤ«­	ű×´$Uď~ě—bÜ,஠ićĽŃŠűLô|!ÜŁég{łđ
–™çš‰7ĘYţ©}ÁŮŹŽX܈şXÂA-Ąë±‡6i='Iť§8~óą`’Ú?R”~đ†1ÔŕÝAÝ>°!‚WÖíCuüým5™­˜–îméĚőŤá2Ž?Đ˙Ţú+´ađBRŞ6¦ľqUQČťoúŘÖý¬ &Ż.7{Áć­ň'‹;ňJZă>ŻÉ0Žú@ś,zl§	łžŽ«XýÜč%HtäDŽ|/Ň(Ń•­ďmý	®›×í·Ä÷ÉÔŢ6SĚ~#ƒ#ĄÂˇ›i]A)Pľ‚Ŕß(N—±ÍČzýlYYáä᳆öLńCE€—äő8/Ń<'wTßâŚ0¨ř
Á°Ó:ŠŕëöĆÓvDúËü-â­ňVSwŤˆîD?ő,Ţ`'÷aűĘ×ć'ć{eą?‡Ý˙••ßyt˙%#óÄc°ňŤĄƒŐń4µŚîŔĎ;E|źxˆćÓj…ŐŮ€sČČű#î4ŢRŽßÇżRqŽ“ŻG­€QĄŰÎŇ­ĚVhČÝł‚Ŕ]ˇN¸Mçéj˝~dŐ7µ+Ť/謈‘U)2él, ˜¸]b< ž&WÜţľkÇÉż;Ë"}LŘf°ŇZtî_¨ě†U:ÄĐ>ąž]Eˆw1»·qřR#”»ý6Ľ>Ą’¤Łž[«N7ůDü¦Žżińˆ'x~	˝íxŚWśť˛UH$:ł˝r!…ߣÖäҵ)\Bľyü<ĺÚáYîÖLuă
CˇKřśuŘꆛPűď¨bŮ”m§W<×>Í(]¶­†‰´éÂvą¬ś˜żt ŇL7cn^ÚDŠSÔ¨ŁáŐýĎs':ĐPł
ÇĄ”jŻCÍš*l>fëĺ"ƒš¨ˇÚŔÖmŃYţtţIű­m…4ŕË8Hą˝ťűRƒ´Y˛§Ą·oţ5s×:.˙tç!–ćƒ×_tŔ¦"ě€e_-ôäl•P5©WܦĆÔvĎΨ؇‰ď†łFŞJÂ^ČŕšÂoÇşjí^°ô(,·ýyT,ëe„–k˜ŢqJš>áaó*ďŚDó®ă*
ż‚'Ř]Y2—żÓ#ÝŠą/uܧ<']tŠ™
ßé—í˛&ôHj[ä‰3$şcđqýsáWşľřč´ń˜`mQ˝=ČŰ­Ůă6”»Ą´ôĚ˙¬LęáÔęjĐ\ĚJ7ţŁô
Ľ2Î4±˜eąúľń×寋}Ő8çMݤƒZl&Sł®%
zŻ`¨%ËřÉ&Kźç|s˘˙,ö*ť´Ąľ%PĺĚł#Ňyt	 ç4#ž\ţůÍoQz¶˙5r˝.&Mö”	`hĆěxĆ&€	ąNŹą)=j'†B^ÂËř˘Ť	ş°Ąm"ó.±€ÍŠW<ÝŹ"ÓźáúĽŚ^Üß·Ů÷řÝşŻÄhř’ŮČ‚VĆ8ýx+”ŠŔäMŽ†äR—"ćö©v;htD„a3¦j?>ŽtMnQwľ„Ĺ­vŞß!ŞşLZhţĎNŘĹÍ•Ś&ń–ŘKJ:öË\´ňDČŇź‡Ůń2„_®‘
9(	Ĺ
N·Ä÷ƒ/ąŇĉ`ňeűú.4ĘBŔy«‚ˆŞ
˜Yđʧm¶x4!ëh5GmÎů7U6D©‹;:Á™ v&z8§_ŹďąRE`&űdÇ‹Ó)¨ F¨gpÓłő˙Úéá4 ż‘(˛7ŃK1k$)‹„U7ÉßXnęÍńö2éÉÍé4m˜w¤˜ŁVÚÉŤ¤ŢR`^ŻŻ[xÁ˙ëZU«Ń•ŰINţś®.÷\>Wş´±NPýaFËÖ¬6 ˛ÎÔ”x7k\ó¶ŽI8xĽőĐ(.µÔ'źČoZ /{÷˝l'×> Lî|UŕŤ÷˛űŁťňę’•PK_Ţfo×  ×  PK   Ś}ÉN               manifest.rdf  hě‹/4F-°VvUóCrg@°81¨ĺ;śř—ŢĂ•)ţš0XŢd@Ő5NŮřo&{
pVI^čĆ\XÔĺ6¶ŇhZ B('QĂľŻ·8\nć°Őř]˙%:
éaΖ‚ωdk…9î)Óďa®KÁžćĆÔ?˙ďˇŕ6(tgHŹj|aéľóECŰ	“Ő·‡ťĹyÄ8ńw=_›)‹śăA€=ŮoŇ*@KęZňUŔń«Âyg{:?Ć(ůGx"4y˙‚WÄĐÍß)=q“)ÜÉáŘű7Â;6ň¨ÖBĽ+šŞz˙p&ř–`óRťOKbS,
ŞIÖ¦äE7PÜPK\",ť    PK   Ś}ÉN               meta.xml˜
ë<Ł ©ÚňöŽű_E#ŁF†™l­*ăů.Ň˙1×Ć»čÉ:	ÝĹ缔ÖjbĄ’Đ’î5H”đ÷ĹÝĽ¶w&7ŞűŠűaÝţ泊!Eř'e颶üš¬Ż›ÜţóéuFG™Chl'ˆQ*aă(o;
7	nľť!J6ÓXŕő‚•řßBIŤŻbČ,˜ˆ%ŠăŽ!¤‰—íq	p®;ö‡vK:\(śŔ¦Aç$˘ˇđë-ŘiÜC`ń¤_|ČĎ?’!ÖÁ;ÉĆ»R´”
ŞGÍÉ}F­aÎ/÷5Ë=Ń-É
rŮq+zź81?9!kükźĎŤxN ëŽ\ŚĹ·``* ËpM¨2 úmĘOšX ÍEŽřRţ˝uŇKéykŁ˙z˝OšŮŞďÓŔ]Ôžbfjs[ŕż(ŮĎĎę|zYă­&!şŁěâ]k[H8ßž¶¦gˆ˛•d|±Q%hŕÖ“#%I-Sěň‰L™ůĂżćzÍ`fˆ…Dö˝>Šć@µX¤á˝Í8…„é\§é§ţý¦XˇX6űaFH]dĐgĎJźdĚŁĎ\1ƒ±Y7ňŰŮËłŔ¨:ÚO˜Ë'ú®–Żžž04ť­Ę·›&lTó5PKňŁ@Ű  Ű  PK  Ś}ÉN            
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Jelszó

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Így néz ki egy Helló világ fájlnevű, nem jelszóval védett, és csupán a "Helló világ!" szöveget tartalmazó .odt dokumentum belső szerkezete .zip-re átnevezve és Double Commanderrel megnyitva:
HelloZip.png
HelloZip.png (34 KiB) Megtekintve 331 alkalommal
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése