szűrő ablak méretezése

Táblázatkezelő
mjani111
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. július 6., szombat 8:07

szűrő ablak méretezése

Hozzászólás Szerző: mjani111 »

Sziasztok!

A gondom az lenne hogyha létrehozok egy automatikus szűrőt,és használom,tehát rákattintok az oszlop tetején lévő nyílra és megjelenik a szűrő ablak,akkor az ablak méretén nem tudok változtatni és így nem látom a szöveg végét csak egy pár karaktert az elején..Sajnos nem tudok képet feltölteni, hogy érthetőbb legyen. Hogy tudnám ezt állítani?

Köszönöm.
LibreOffice 5.3 Win10
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: szűrő ablak méretezése

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Köszönöm.
OpenOffice 3.4 a Windows 7
Először is, kérem, hogy javítsd az általad használt program verziószámát az aláírásodban. Nem hiszem el, hogy még mindig az OpenOffice 3.4-et használod:
Felhasználói vezérlőpult - Profil (fül) - Aláírás szerkesztése (al-fül)
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: szűrő ablak méretezése

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Én a LO 6.1.4-ben néztem meg a funkciót. Nos, az a "néhány" karakter az valójában kb. 25 db -betűszélességtől függően (i betűből több, M betűből kevesebb)
Sajnos állítási lehetőséget nem találtam. A Zoom érték változtatása sem érinti a szűrő párbeszédpaneljának méretét.
Egyedüli mód a forráskód módosítása, és ezáltal saját programverzió használata lehet - ha igazán profi szinten értesz a programozáshoz...

Vagy kicsit "egyszerűbb" saját szűrő funkciót írni makrókkal, ekkor a saját Form-odnak te állíthatod be a méreteit.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
mjani111
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. július 6., szombat 8:07

Re: szűrő ablak méretezése

Hozzászólás Szerző: mjani111 »

Köszönöm.

"Először is, kérem, hogy javítsd az általad használt program verziószámát az aláírásodban. Nem hiszem el, hogy még mindig az OpenOffice 3.4-et használod:
Felhasználói vezérlőpult - Profil (fül) - Aláírás szerkesztése (al-fül)."
Jogos, javítottam. :-)


"Vagy kicsit "egyszerűbb" saját szűrő funkciót írni makrókkal, ekkor a saját Form-odnak te állíthatod be a méreteit."

Szerintem ez meghaladja a képességeimet. :(
Köszönöm hogy válaszoltál, akkor legalább megnyugodtam, és nem próbálom a beállításokat keresgélni.
LibreOffice 5.3 Win10
Válasz küldése