Automatikus lejátszás

Bemutatókészítő
puho
Önkéntesek
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009. január 24., szombat 17:49
Kapcsolat:

Automatikus lejátszás

Hozzászólás Szerző: puho »

Készítettem egy bemutatót. PPT formátumban úgy játsza le, ahogy én akarom (minden diát 5 mp-ig mutat és továbbmegy), de PPS formátumban az animációk nem indulnak el csak kattintásra.
OpenOffice 3.1 Ubuntu 9.10
A diavetítés beállításainál kivettem a pipát a vetítés háttérre kattintással elől, de akkor sem változott semmi.
Az animációk úgy vannak beállítva, hogy az előző után induljanak automatikusan.
Az igaz, hogy bizonyos animációk előtt nincs előző, de PPT formátumban ez nem zavarja a lejátszást.
Mit tudok csinálni ilyenkor?
Windows 7 - LibreOffice 4
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Automatikus lejátszás

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Üdv!

Mintafájlt kérünk szépen, mint mindig...
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
puho
Önkéntesek
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009. január 24., szombat 17:49
Kapcsolat:

Re: Automatikus lejátszás

Hozzászólás Szerző: puho »

Nem tudom feltölteni, mert túl nagy.
Ha gondolod, akkor megtekintheted a következő linken, mert készítettem róla egy screencast-ot:
http://szatmarnemetipiac.blogolj.net/video-tanfolyam
Vagy pedig megpróbálom elküldeni e-amil-ben.
Windows 7 - LibreOffice 4
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Automatikus lejátszás

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Üdv!

Megnéztem a bemutatót. Nagyon hasznos lenne, ha a magyar OOo fórum számára is könnyebben elérhetővé tennéd ezeket. Így, (úgy is mint "OOo Fórum Önkéntes" a munkáddal hozzá tudnál járulni az OpenOffice népszerűsítéséhez, használatának megkönnyítéséhez. Az új felhasználók számára nagyon megkönnyítené a tanulást. A témáid azt hiszem, népszerűek lennének itt a fórumon.
(Egy dolog nem annyira tetszett: a pörgő-forgó betűk felbosszantják az olvasót - szerintem.)
A bemutatókat a fórum gazdája: r4zoli segítségével tudod (ha elég hely áll a rendelkezésre) ide föltenni.
http://user.services.openoffice.org/hu/ ... ofile&u=53

(úgy látom a Draw-Impress integráció sikerült. Nem láttam, hogy olvastad-e az azzal kapcsolatos válaszomat.)
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
puho
Önkéntesek
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009. január 24., szombat 17:49
Kapcsolat:

Re: Automatikus lejátszás

Hozzászólás Szerző: puho »

Igen, olvastam a válaszodat, de a végén másképpen oldottam meg. Semmi akadálya, hogy a fórum számára is elérhető legyen, de nem igazán értettem, hogy miként kell feltölteni. Ez a link nem elég?
Valóban arra törekedtem, hogy mondjuk egy 10 éves gyerek számára szórakoztató formában tegyem közé a súgót. A youtube-on úgy látom, hogy ez elég jól sikerült. Még nincs 24 órája, hogy feltettem, és már 60-an megnézték. Amikor vicceket tettem fel, akkor nem volt ennyi látogató egy hónap alatt sem.
Windows 7 - LibreOffice 4
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Automatikus lejátszás

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Üdv!
Ez a link nem elég?
Először: Mennyi ideig lesz fenn az anyagod? Személy szerint Te ráhatással tudsz lenni a honlap szerkesztőire, hogy huzamosabb ideig fent lehetnek a bemutatóid? Ha nem, akkor később csak a hibás linkek halmaza marad...

Másodszor: Pont itt biztos, hogy nem jó helyen van a link. Sokadik téma, sokadik hozzászólásában senki nem fogja megtalálni. Valahol a főlapon kellene elhelyezni az elérhetőséget. Esetleg egy külön főmenüpont alatt.

...De ezt csak r4zoli-val tudod megbeszélni
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Avatar
r4zoli
Site Admin
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. február 17., vasárnap 4:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Automatikus lejátszás

Hozzászólás Szerző: r4zoli »

A leírások közé készíts egy új témát és oda tedd be a linket.
Olvasd el, és lehetőleg tartsd be az útmutatót a fórum használatához.
AOO 3.4.1 win7, LibO 4.0 win7.
Válasz küldése