lassú az impress

Bemutatókészítő
kameleon
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 16:14

lassú az impress

Hozzászólás Szerző: kameleon »

Sziasztok!

Több prezentációt is csináltam már az impressel, és mentségére legyen mondva nem az OO hibája ha MSOffice-ban rosszul jelenik meg...

Véleményem szerint azt igényelné a program, hogy legyen egy önálló vetítő motorja, ami az OO nélkül is megy.
van erre valamilyen kezdeményezés, kész projekt - esetleg csak én nem tudok róla? (Windows XP)

ppt-hez a MS-nak van csak lejátszója (pptview) - és sajnos igen gyors az OO-Impresshez képest.
No és ha az ember másoknak is szeretné a prezentációt elküldeni, nem szerencsés mindenkivel letöltetni a teljes OO-t. Főleg ha webről is letölthető a fájl.
ppt-be meg mégsem akarnám konvertálgatni, mert mindig megnyekken valamin (sortörések, fontok stb).
Ms Windows XP • 2.4.X • Ubuntu 8.x
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: lassú az impress

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Üdv!

Hordozható OOo megoldás lehet?
Flash export szóba jöhet?

Egyiket se próbáltam még ki, ezért vannak a kérdőjelek.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
kameleon
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 16:14

Re: lassú az impress

Hozzászólás Szerző: kameleon »

A flasht próbáltam - messze nem ugyanazt adja vissza és nem ugyanúgy működik a vezérlés sem. Az effekteknek is lőttek, ami nem túl jó. Portable OO nem tudom milyen sebességű - gyanítom, nem sokkal gyorsabb, mert ugyanaz a motorja valószinűleg, csak a paraméterezése más.
Ms Windows XP • 2.4.X • Ubuntu 8.x
hajdul
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009. október 14., szerda 21:06
Tartózkodási hely: Budapest, Köveskál
Kapcsolat:

Re: lassú az impress

Hozzászólás Szerző: hajdul »

Én pdf-be szoktam a prezentációt menteni, majd úgy vetíteni. Animációkat nem használok.
OpenOffice 3.1 a Windows Vista -??n
hajdul
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009. október 14., szerda 21:06
Tartózkodási hely: Budapest, Köveskál
Kapcsolat:

Re: lassú az impress

Hozzászólás Szerző: hajdul »

Még annyit, hogy a PDF doksit teljes képernyős módon vetítem, majd a space-val váltok
OpenOffice 3.1 a Windows Vista -??n
Válasz küldése