Automatikus szuro

Táblázatkezelő
htbc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. április 17., kedd 22:33

Automatikus szuro

Hozzászólás Szerző: htbc »

A Libre office fejlodesevel sajnos a 3.5 os verzional egy olyan valtoztatasba bukkantam ami szamomra nem igazan kedvezo. A problemam az automatikus szuro viselkedesevel van. Az ezt megelozo kiadasokban a szuro "lenyitasaval" a gepeles megkezdesevel a lista szaladt a keresett kifejezeshez. Ez sajnos a 3.5 ben nativan nem mukodik. Kerdem en be lehet-e allitani valami fele keppen erre a dologra ezt a kedves kis dolgot. Tudom az iranyitott szuro eseteben a dolog mukodik, de szamomra nagyon egyszeru volt igy is tobb parameter alapjan szurni.
Ubuntu12.04+Libre Office3.5
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Automatikus szuro

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Azt hiszem, ezzel meg kell barátkoznod. Cserébe viszont egyetlen oszlopban egy időben több feltételt is ki tudsz jelölni ("ÉS" kapcsolatba lehet hozni egymással két különböző feltételt egyetlen oszlopban).

A régebbi verzióra való visszatérésen kívül (ha nagyon szükséged van rá), nem látok más megoldást erre a problémára.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
htbc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. április 17., kedd 22:33

Re: Automatikus szuro

Hozzászólás Szerző: htbc »

bar ugy jo lenne mint a nagy testvernel hogy a gepelessel az ablakban a keresett kifejezeshez ugrik
Ubuntu12.04+Libre Office3.5
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Automatikus szuro

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Tehetsz javaslatot a megfelelő oldalakon a fejlesztés irányára (ha eddig még más nem tett konkrétan erre), vagy - mivel nyílt forráskódú projektről van szó - akár részt is vehetsz a fejlesztésben!
(Itt a fórumon ennek a javaslattételnek nincs értelme.)

pl:
http://ask.libreoffice.org/questions/sc ... st/page:1/
vagy akár lehetsz tesztelője is az új fejlesztésű képességeknek:
http://www.libreoffice.org/get-involved/qa-testers/
vagy feliratkozhatsz levelezőlistákra:
http://lists.freedesktop.org/mailman/li ... ibreoffice

Ahhoz, hogy akár kismértékben is képes legyél "beleszólni" a fejlesztésbe, valami aktivitást kell mutatnod. (Mondjuk úgy: az ingyenes programért cserébe...)

(Én például itt és az angol fórumon próbálok meg segíteni a hozzád és hozzám hasonló felhasználóknak. Mert én is csak egy felhasználó vagyok, mint a fórumtagok nagy többsége. Most, neked sajnos ettől konkrétabb segítséget nem tudok adni.)
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
htbc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. április 17., kedd 22:33

Re: Automatikus szuro

Hozzászólás Szerző: htbc »

Koszonom
Ubuntu12.04+Libre Office3.5
Válasz küldése