[Megoldva] Pdf exportnál a tartalomjegyzék nem link

Szövegszerkesztő
x00
Önkéntesek
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011. június 19., vasárnap 12:26

[Megoldva] Pdf exportnál a tartalomjegyzék nem link

Hozzászólás Szerző: x00 »

Pdf exportnál ugyan átnéztem a beállításokat, de nem sikerült úgy megcsinálnom hogy a tartalomjegyzék sorai linkek legyenek. Úgy állítottam be (nem a pdf exportnál) hogy kinézetre ne legyen link (nyomtatás miatt), de Ctrl+kattintás esetén az adott fejezetre ugrik. De pdf-ben nem ugrik, akár van Ctrl, akár nincs. Meg lehet csinálni? Ha pdf export helyett nyomtatás, és a nyomtatónál választom ki hogy FreePdf XP, akkor se link.

Egyébként a pdf exportnál mindig ki kell tölteni egy csomó beállítást, az Eszközök menü beállítások részében pedig nincs pdf rész, így nem lehet megadni hogy pdf exportnál mi legyen az alapértelmezett beállítás. Sajnos fejlesztői részből csak hibabejelentést találtam, ötlet részt nem, úgyhogy nekik nem tudtam ezt jelezni, meg más ötletet se (amit itt már írtam korábban). Mivel a korábbi hibabejelentést megoldottnak veszik, még csak meg se tudom nézni mi az eredménye, mert csak a megoldatlanok vannak ott.

A C++ megy de grafikus felületből 0 gyakorlatom van, és nincs rá egy hónapom hogy én megcsináljam, így marad a mindig átnézés és beállítás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára x00 2012. március 21., szerda 17:02-kor.
64 bites magyar LibreOffice 7.4.5 magyar Windows 10 Home-on, mind teljesen befrissítve, Ryzen 3 3100, 16 GB multi-bit ECC.
antiuhu
Önkéntesek
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 23:44

Re: Pdf exportnál a tartalomjegyzék nem link

Hozzászólás Szerző: antiuhu »

Üdv!
Úgy állítottam be (nem a pdf exportnál) hogy kinézetre ne legyen link (nyomtatás miatt), de Ctrl+kattintás esetén az adott fejezetre ugrik. De pdf-ben nem ugrik, akár van Ctrl, akár nincs. Meg lehet csinálni?
Ha a Tartalomjegyzékben a hiperhivatkozáshoz Jegyzékhivatkozást állítasz be, akkor a PDF-ben is hivatkozásként mentődik el. (kép)
Képernyőkép-Jegyzék beszúrása.png
Anti
Válasz küldése