Képaláírás

Szövegszerkesztő
Avatar
charlie
Önkéntesek
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. március 5., szerda 14:04
Kapcsolat:

Képaláírás

Hozzászólás Szerző: charlie »

No, a képek és táblázatok alá szépen beraktam a képaláírást, viszont sajnos rosszul (abra 1., ábra 2. stb)


namost, van rá mód, hogy ezt ne kézzel megforditsam? tehát 1. ábra, 2. ábra, stb.

Azt tudom, hogy hol kell beállítani, viszont hiábí állítom, az már cska az ujonnan beszúrt lesz olyan, visszamenőleg nem állítja át.
Avatar
Kami
Önkéntesek
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. február 20., szerda 23:12
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Képaláírás

Hozzászólás Szerző: Kami »

Az tulajdonképpen egy szöveges beírás, így szerintem talán a keresés és cserével talán valahogy meg lehet csinálni, de hirtelen nincsen jobb ötletem.
timar
Önkéntesek
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2008. február 20., szerda 22:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képaláírás

Hozzászólás Szerző: timar »

Kami írta:Az tulajdonképpen egy szöveges beírás, így szerintem talán a keresés és cserével talán valahogy meg lehet csinálni, de hirtelen nincsen jobb ötletem.
Nem lehet, mert a szám az mező. Tegnap kicsit játszadoztam, de sehogy sem ment. :(
Ms Windows XP • 3.2.x • openSuse 11.x
Avatar
charlie
Önkéntesek
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. március 5., szerda 14:04
Kapcsolat:

Re: Képaláírás

Hozzászólás Szerző: charlie »

kézzel átirtam végul.
akion
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008. február 29., péntek 20:06

Re: Képaláírás

Hozzászólás Szerző: akion »

Bocsi, nem akartam ennek új témát nyitni, mert valami hasonló a problémám.

Több dokumentum összefűzése után (ctr+c ctr+v) a képaláírások nem maradtak mezők, hanem sima szövegként kerültek másolásra.
Hogy lehet ezeket "mezősíteni" ? Vagy új mezőket beszúrni? Valahogy nincs kedvem újraformázni az egészet emiatt
(jelen pillanatban úgy csinálom, hogy ábra kivág, képaláírás és a hozzá ratozó doboz törlése, ábra visszailleszt, formáz, majd újra képaláírás)

SZERK: Na, válaszolok magamnak.

Nagyon egyszerű a megoldás:
Beszúrás --> Mezők, ott pedig:

Kép

(Nemröhög, ez a Barátnőm desktopja :D )
Válasz küldése