Lehet a kronológiát automatikusan megfordítani?

Szövegszerkesztő
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lehet a kronológiát automatikusan megfordítani?

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

De mindenesetre 2 javaslatom a fejlesztésre. Az egyik a sorrend, amiről ez az egész társalgás szól, a másik pedig az Ablak menűben az a lehetőség, hogy az ablakokat egymás mellé vagy alá lehessen rendezni.
A fejlesztési javaslatokat a fejlesztőknek juttasd el, itt leginkább olyan felhasználók fordulnak meg, mint te, vagy én.


A LibreOffice Navigátor valóban viszi az egész fejezetet, de a fejezetenként 200 (illetve n-1) kattintás előbb vezet ínhüvelygyulladáshoz, mint a ctrl C - ctrl V.
Abban biztos vagyok, hogy így, címsorokkal "kipreparálva" már makró programozással, automatizálva is működne az áthelyezés, de sajnos jelen tudásszintem mellett ebben nem tudok segíteni...
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lehet a kronológiát automatikusan megfordítani?

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

a másik pedig az Ablak menűben az a lehetőség, hogy az ablakokat egymás mellé vagy alá lehessen rendezni.
Ez nem valószínű, hogy megvalósítható. Ugyanis a nyílt forrású, többplatformos irodai programcsomagok - pontosan azért, hogy többféle operációs rendszer alatt képesek legyenek futni -, egész más ablakkezelési technológiát használnak, mint az MS termékek.
Ez a gyakorlatban onnan észrevehető, hogy az Open/Libreoffice egyszerre megnyitott ablakainak mindegyike teljes eszköztár és menürendszert tartalmaz, és így, vagy úgy elrendezni azokat csak az operációs rendszer szintjén lehet.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése