6.1.4 telepítés

Telepítési/installálási problémák megbeszélése
njano
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009. február 14., szombat 10:36

6.1.4 telepítés

Hozzászólás Szerző: njano »

A nevezett változat telepítése leáll. (nem állítottam le) :(
Csatolmányok
fénykép053.jpg
Ms Windows XP • 3.0.X • Ms Windows XP
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 6.1.4 telepítés

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Kérdéseim:
- Tiszta telepítést hajtottál végre, vagy régebbi verzióról akartál frissíteni, annak TELJES eltávolítása nélkül?
Az aláírásodból azt látom (más információt nem adtál), hogy volt fenn régebbi verzió a gépeden. Nagyobb verziószám-ugráskor erősen ajánlott teljesen eltávolítani az előző LO verziót a szabályos módszerrel, majd kézzel törölni a "User profile" és a "Program Files"/"ProgramFiles(x86)" könyvtár LO-szal kapcsolatos maradék fájljait is.

- Milyen operációs rendszerre akartál telepíteni?
Megint csak az aláírásodból következtetek, hogy WinXP-re akartad telepíteni a LibreOffice-t. Ez már nem megy: Win7 a minimum követelmény (talán a 6.0.0 verzió óta). https://www.libreoffice.org/get-help/sy ... uirements/

- 32, vagy 64 bites verziót akartál telepíteni a LO-ból?
Javaslom a 32 bites verzió telepítését (64 bites operációs rendszerre is) Erről az új verzióról még nincs információm, de a régebbiek stabilabban futottak 32 bites változatban. Annyi többletmunkád lesz csak a 32 bites verzióval, hogy JRE-ből is kell telepítened 32 bites verziót. Az is jól megfér az esetleg már telepített 64 bites JRE-k mellett.

- Milyen jogokkal rendelkezel a gépeden a felhasználói fiókodban?
Rendszergazdai jogokkal rendelkezve kevesebb az ilyesféle telepítési probléma. Windows10-en még rendszergazdai jogokkal is lehetnek problémák. (Én még nem telepítettem Win10-re, de olvasom az angol AOO/LO fórumon és egyéb helyeken, hogy a Win10 októberi frissítése (amit azóta vissza is vontak Mikrofost-ék) egy csomó ilyen jogosultsági hibát tartalmazott, ami miatt nem lehet telepíteni szoftvereket, nem férsz hozzá meglévő fájlokhoz, sőt - egyes esetekben törli a fájljaidat is.)


Légy szíves, frissítsd az aláírásodat itt a fórumban - ha az nem valódi információkat tartalmaz.
Sajnos - tudtommal - a regisztrációkor nem lehet a frissebb változatokat választani (ezen én változtatni nem tudok), de utólag szabadon, bármi beírható az akkor választott információk helyett.
Ehhez itt a fórumon a "Felhasználói vezérlőpult"-ban a "Profil" fülre, azon belül pedig az "Aláírás szerkesztése" al-fülre kell elnavigálnod.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése