Telepítés utáni probléma

Telepítési/installálási problémák megbeszélése
szigonyos
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. január 6., kedd 10:48

Telepítés utáni probléma

Hozzászólás Szerző: szigonyos »

Tisztelt Fórumtársak!

A napokban bóklászva az interneten rátaláltam az Open Office 3-as változatára, s gondoltam, hogy lecserélem a 2.4-est az új verzióra. Szépen kiválasztottam a magyar nyelvűt, download, aztán hajrá, install.
Annyi még hozzáfűzendő, hogy win xp sp3 angol nyelvű az op.rendszer, illetve az is, hogy előtte uninstalláltam az open office előző verzióját.
Szépen fel is települt a gépre, de amikor indítsam el, a következő hibaüzenet fogadott:
Kép
Itt van valami gubanc... Fogtam magam, s felraktam egy másik gépre. Sajnos, ugyanaz a kép fogadott.
Leszedtem, visszaraktam a 2.4-es verziót, az működik tökéletesen.
Letöltöttem az angol változatot, feltelepítettem, az is megy tökéletesen. Minden szép és jó, de nekem a magyar kell.
Találkozott valaki még ezzel a problémával? Tud valaki valamilyen megoldást rá?
Előre is köszönöm a segítséget.

Tisztelettel,
Bartha András
Csángóföldről


Elnézést, de miután elküldtem, láttam, hogy ugyanebben a témában már született megoldos.
Elnézést, pedig előtte átnéztem, nem tűnt fel... :(
Ms Windows XP • 3.0.X • Ubuntu 8.x
szigonyos
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. január 6., kedd 10:48

Re: Telepítés utáni probléma

Hozzászólás Szerző: szigonyos »

A megoldás számomra is abban rejlett, hogy a vezérlőpult - területi és nyelvi beállításokban a telepítés előtt átállítottam mindent magyarra, aztán telepítés után, ill. egy elindítás után visszaállítottam.
Pedig az volna az optimális, hogy ne kelljen ilyen trükkökért folyamodni. Nekem meg se tért az eszembe, hogy ez probléma ehet egy program telepítésekor.

Üdv mindenkinek!
Ms Windows XP • 3.0.X • Ubuntu 8.x
szigonyos
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. január 6., kedd 10:48

Re: Telepítés utáni probléma

Hozzászólás Szerző: szigonyos »

Felmerült bennem, hogy linux alatt is ezt műveli-e? Ott is variálni kell a területi beállításokkal?
Pontosabban a Debian alatt szeretném kipróbálni...
Ms Windows XP • 3.0.X • Ubuntu 8.x
Boker
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. március 31., kedd 10:10

Re: Telepítés utáni probléma

Hozzászólás Szerző: Boker »

Sziasztok!

Kis gondom keletkezett a telepítés után, munka közben:
A OpenOffice telepítése után minden rendben ment. A Calc-ot használom.
Nem tudom, hogy mi lehet az oka, de egyszer csak lelassult a Calc betöltése.
Alaposan körülnézve, észrevettem, hogy a betöltés közben adatforgalom indul a neten.
Ha megszakítom az internet kapcsolatot azonnal gyorsan betölti a dokumentumot!
Mit tegyek, hogy a dokumentum betöltése újra rendes tempóban menjen és ne induljon adatforgalom a neten a dokumentum betöltése közben. Eddig nem kellett leszakadnom a netről, ha Calc-kal dolgoztam.
Köszönöm!
Ms Windows XP • 3.0.X • Ubuntu 8.x
felfele
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010. február 24., szerda 20:45

Re: Telepítés utáni probléma

Hozzászólás Szerző: felfele »

Több éve használom az Oo.-t Amikor megláttam, hogy megjelent a az Oo 3.20 letöltöttem. Nem indul el. A telepítés ablakban a teljes telepítést választottam. Nem indul el. Vissza akartam térni a régebbi változathoz azt sem engedi. Az a hibaüzenet telepítéskor 1 ablak jön fel, hogy zárjam be az Oo.org3.2 és a gyorsítójának alkalmazását. Ez nincs nyitva. Hirtelen befejeződik a telepítés. Letöltöttem utolag a javasolt Java alkalmazást az sem segített. Van vmi. megoldás. Windows Xp-t használok.
OpenOffice 3.20 Windows XP
Válasz küldése