LibreOffice_4.0.0.2_Win_x86

Telepítési/installálási problémák megbeszélése
end945
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. január 31., csütörtök 10:40

LibreOffice_4.0.0.2_Win_x86

Hozzászólás Szerző: end945 »

Oprendszer: Windows 7 Home Premium 64 bit, új telepítés és a "Windows Update" helyről full frissítve lett. A LibreOffice_4.0.0.2_Win_x86.msi csomag telepítője csak a könyvtárszerkezetet képes megcsinálni, fájlok nincsennek a könyvtárban. (A hu Help telepítése egyébként szabályos, azzal nincs ilyen probléma.) A telepítő indulásakor nem lép be az UAC és manuálisan rendszergazdai jogosultsággal nem tudom indítani a telepítést, mert az .msi telepítő állomány manuális rendszergazdai jogosultsággal történő indítást nem engedélyez, jobb egérgombbal nem kapok ilyen menüpontot, és egyébként meg, -(Tulajdonságok)- a beállítási lehetőség inaktív. A telepítő állomány sérült lehet? A letöltési hely: "http://hu.libreoffice.org/letoeltes/el-zetes-kiadasok/"

Most ellenőriztem a telepítőt, az "md5 checksum" rendben van! (f5d6f372920cc5618adaf9a9e71a8420)
A telepítés végül alapértelmezett telepítési beállításokkal rendben lezajlott, (először egyéni telepítést állítottam be, további helyesírás ellenőrzési modulok telepítése érdekében, - német)
LibreOffice_4.0.0.2_Win_x86, Windows 7 Home Premium 64 bit
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: LibreOffice_4.0.0.2_Win_x86

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Az előzetes kiadások szigorúan csak tesztelésre szánt dolgok, éles alkalmazása csak saját felelősségre, (vagy még úgy se) ajánlott.

Ha kifejezetten tesztelésre töltötted le, akkor ha az ilyen programcsomaggal bármi probléma van, azt jelentheted a hibabejelentő oldalakon, a fejlesztők az ilyen jelentések alapján tudják javítani a még fennálló hibákat. (Itt a felhasználói fórumban is nagyon hasznos az ilyen információ, de itt valószínűleg még megkerülő megoldást sem fog tudni mondani senki, mert kevesen teszik fel a stabil kiadás előtti verziót.

Jómagam a 3.6.4-et használom, bár amint olvastam, kijött már a stabil verziók közül a 3.6.5 verzió is.
A 4.x.x verzió stabil kiadását a munkahelyemen majd csak a 4.2.4 verzió körül, és csak alapos otthoni tesztelés után fogom föltelepíteni. Otthon hamarabb fel merem én is rakni az újdonságokat, de RC (Release Candidate - kiadásra jelölt) verziókat még ott sem szoktam feltenni.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése